Skocz do zawartości
Forum

jak poczuć się lepiej po rozstaniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakończył się mój długi związek. Nie wiem co takiego się stało. Powoli to do mnie dopiero dociera. Mam straszny natłok myśli, nie potrafię zapanować nad swoimi emocjami. Rządzi mną agresja i chęć zemsty. Nie muszę dodawać, że mam problemy ze snem, zaburzenia trawienia i brak koncentracji...jakie macie sposoby na pozbycie się smutku po rozstaniu?Jak można zwalczyć stres z tym związany?

Odnośnik do komentarza

Musisz sie oswoić z ta mysla,ze to juz koniec. Musisz bo nie masz wyjscia.Dobrze bylo by bys sie czyms zajal moze pogadal z kolega,kims bliskim. Nie badz teraz calkiem sam jesli to mozliwe bo bedziesz za duzo myslal o przeszlosci niepotrzebnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

kazek1212, zdaję sobie sprawę, że doświadczasz teraz wielu sprzecznych emocji. Pojawia się ból, żal, smutek, ale jednocześnie agresja i chęć zemsty. Taki stan będzie trwał jeszcze jakiś czas. Jak sobie poradzić z rozstaniem? Przede wszystkim nie zabiegać o kontakt z byłą dziewczyną, nie śledzić, co robi i z kim się spotyka. To tylko niepotrzebnie będzie dodatkowo sprawiało Ci ból. Skup się teraz na sobie. Odrobina zdrowego egoizmu nie zaszkodzi. Dbaj o kontakt ze znajomymi, wychodź z domu, rozmawiaj, dbaj o swoje pasje. Nie zamykaj się w czterech ścianach i nie rozmyślaj o tym, co było. To tylko sprawi, że staniesz się rozgoryczony. Wyciągnij wnioski na przyszłość z tego, co Cię spotkało i z czasem otwórz się na nowe relacje. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...