Skocz do zawartości
Forum

Wywalają mnie z każdej pracy :(


Gość nowicka1990

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowicka1990

Mam problem z utrzymaniem pracy. Wszędzie gdzie mnie przyjmą to po kilku miesiącach mnie wywalają. Są to stanowisko już specjalistyczne jednak nigdzie nie daję rady :(. Nie wiem czy po prostu mam pecha czy to coś jest we mnie nie tak. Ogólnie problem jest z tym, że nigdzie nie pracowałem dłużej niż 6 miesięcy. Wszędzie mają do mnie zastrzeżenia. Generalnie miałem już 5 prac.
Głównymi powodami jest to, że się mylę (czasem mi się to przytrafi), że jestem za wolny (niestety tutaj się zgodze - bo nie należę do osób robiących wszystko w mig). Z moich obserwacji oprócz analizy wewnętrznych problemów wynika, że trafiam też do firm, gdzie jest albo redukcja albo jakieś konflikty między działami - za którymi ja nie nadążam :( ).

Nie wiem już co robić :(. Do psychologa już chodziłem, do psychiatry też. Miałem stwierdzone fobie społeczną, nerwicę, stany depresyjne. Czasem mam wrażenie, że już mogę sobie wszystko przypisać.

Prośba o rady jak sobie z takim problemem poradzić. Już nie tylko chodzi mi o jak przepłakać następne utratę pracy tylko jak żyć!??

Odnośnik do komentarza
Gość 2qWEJTHEGFS

kazdy ma takie chwile...i kazdemu czasem zawala sie caly swiat...odpowiedz moja: wyjedz gdzies daleko, gdzie jest czyste powietrze, nie bierz ze soba mobilnego internetu, wgl nie wchodz na neta, bo ja np. na wakacje wyjezdzam bez kontaktu z cywilizacja - jedynie komorka - i jest mi dobrze - bo internet potrafii doprowadzic do depresjii i nerwic..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...