Skocz do zawartości
Forum

zazdrość


Gość problemaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problemaa

Czy zazdrość trzeba leczyć czy co? jestem bardzo ale to bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę i ciągle się kłócimy , wiem , że to przez moją zazdrość są te kłótnie ale nie wiem jak sobie z tym poradzić... Nie chce jej stracić:-(

Odnośnik do komentarza

Ciągłe kłótnie i nie chcesz jej stracić?
Robisz wszystko, by tak się stało, by odeszła.
Jak nie możesz sobie poradzić z zazdrością, to idź do psychologa, niech ci pomoże.
Szukaj też w internecie porad, jakie są metody wyciszenia się, wrócenia do normalności, nauki zaufania.
Pracuj nad swoimi emocjami.

Odnośnik do komentarza

problemaa, konflikty i kłótnie to już żniwo zazdrości. Rozumiem, że Twoja zazdrość jest nieuzasadniona, bo dziewczyna nie daje Ci powodów, byś był o nią zazdrosny? Jeżeli nie jesteś w stanie zaufać swojej dziewczynie, powinieneś zastanowić się, dlaczego tak się dzieje. Czy kiedyś się na niej zawiodłeś? Czy zostałeś zdradzony w poprzednich relacjach z kobietami? Czy masz zaniżoną samoocenę i uważasz, że nie zasługujesz na swoją dziewczynę, że mogłaby sobie znaleźć kogoś nowego, lepszego? Powodów chorobliwej zazdrości jest wiele i by skutecznie nad nią pracować, najpierw należy znaleźć jej źródło. W tym celu najlepiej skorzystać z pomocy psychologa. Odsyłam również do tekstu: Jak sobie radzić z zazdrością? Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość problemaa

Tak zawiodłem bo gdy się pokłocilismy i każde z nas pojechało na dyskotekę i nie odzywaliśmy się może nie cały tydzień.... Patrzę, a ona całuje się z innym... Za to teraz jestem taki zazdrosny..... Warto z nią być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...