Skocz do zawartości
Forum

Co robi i mówi osoba, która jest nami zainteresowana?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedzieć jaka jest mowa ciała - gesty, ruchy i też co mówi osoba, która jest nami zainteresowana, której się podobamy. Proszę o prawdziwe informacje, a nie tylko "wydaje mi się, że.." :)

Z tego co ja wiem, to taka osoba próbuje być stale blisko nas, zaczepia nas, dokonuje różnych rzeczy by nas dotknąć - tym więcej kontaktu fizycznego tym bardziej ta osoba jest nami zainteresowana. Przy siedzeniu przy stole taka osoba pochyla się w naszą stronę, słucha z zainteresowaniem. Co jeszcze wiecie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

WYDAJE MI SIĘ ŻE - to jest sygnał, że ktoś nie sprawdził tego, nie ma takich doświadczeń, a podaje tylko swoją opinię na dany temat.
Tu mowa o kontaktach międzyludzkich, a na ten temat każdy może coś powiedzieć. Jednak nie zawsze tak samo to wygląda, zależy od charakterów, temperamentu itd.
Dotykanie, zaczepianie - może to być forma molestowania. Zależy w jakiej sytuacji to ma miejsce. Może to też być zainteresowanie, może to być chęcią podrywu na jedną noc.
Mnie na początku znajomości , bardziej odpowiadałaby rozmowa, niż dotyk.

Odnośnik do komentarza

Witaj Sarutella

Co robi i mówi osoba, która jest nami zainteresowana?
Ano dokładnie to, co chce.
Każdy jest inny i różnie to wygląda. Oczywiście jeśli chodzi o mowę ciała wiele można z niej "wyczytać", ale moim zdaniem nie ma sensu analizowanie gestów i porównywanie z Twoim "obiektem". I tak najważniejsze są osobiste wrażenia. Poza tym trudno prowadzić rozmowę lub skupić się na tym co wokół nas gdy umysł mamy zaprzątnięty analizowaniem tego czy ktoś spojrzał w prawo czy w lewo i co to może oznaczać.
Na necie jest tego około mnóstwo, :))) ale nie radzę Ci się w to intensywnie zagłębiać bo życia braknie żeby to wszystko przeczytać. I tak najważniejsze są osobiste wrażenia. Na tym się skup.

Mowa ciała

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Właśnie o mowę ciała mi chodziło, dzięki empiryczna za link :)

Pytam, bo już kiedyś czytałam kilka artykułów na ten temat i zauważyłam, że to naprawdę się sprawdza w rzeczywistości.

I to też nie jest tak, że ja przy kontaktach z ludźmi ciągle sobie zaprzątam głowę o czym świadczy mowa ciała danej osoby, ale czasem, gdy mnie to zastanawia to taka wiedza się przydaje, ułatwia zrozumienie drugiej osoby, jakie ma do nas intencje itp.

Skip - postawa, o której mówisz to postawa osoby nieśmiałej, której ktoś się podoba, ale nie ma odwagi nic z tym zrobić. Nie każdy jest nieśmiały, wiele osób właśnie nawiązuje łatwo kontakt i przede wszystkim go inicjuje, próbuje dokonać kontaktu fizycznego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...