Skocz do zawartości
Forum

Najlepszy aktor/aktorka


Gość Oczy Twoje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oczy Twoje

Który z aktorów/aktorek według was jest najlepszy? Moim zdaniem mistrzem jest Deep jeśli chodzi o wcielanie się w tak skrejne postaci. A z aktorek to Julia Roberts. Od komedii romantycznych po film typu Erin Brockovich czy Raport Pelikana

Odnośnik do komentarza

oj nie cierpię Cejrowskiego....
Za to Wojciechwską jak najbardziej tylko że to nie sa aktorzy
Dla mnie z polskiej sceny to Konrad, Grabowski, a kobiet to Różczka i Pola Raksa :D
Z zagranicznych to: Robert Redford

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Julia Roberts ,zdecydowanie od pierwszej roli.
Robert de Niro bezapelacyjnie a z polskich Zamachowski szczególnie za rolę " Szczęsliwego Nowego Jorku "
Może Cejrowski jest osobowoscią kontrowersyjną ale ja go uwielbiam za książki i za " Boso przez swiat ".

Odnośnik do komentarza

Ja ubóstwiam Keanu Reevsa. Za każdą rolę jaką odegrał (zwłaszcza w filmach Matrix, Speed, Constantine, Królowie ulicy, Na fali, Adwokat diabła, Feeling Minnesota, Moje własne Idaho, Wspaniała przygoda Billa i Teda), za osobowość, za wygląd, za to że odwiedził Polske i dostałam od niego autograf (!). Za wszystko. MÓJ MISTRZ!!
Ale lubie oglądać też filmy z takimi aktorami jak: Nicolas Cage, Jack Nicholson, Matt Damon, Ben Affleck, Robert De Niro, Kevin Spacey, Morgan Freeman, Kevin Bacon, Al Pacino, Richard Gere, Liam Neeson, Harrison Ford, Jim Carrey, Louis de Funès, Robert Więckiewicz, Bogusław Linda, Paweł Wawrzecki, Przemysław Sadowski, Cezary Pazura.
A ulubione aktorki to Glenn Close i Roma Gąsiorowska.

Zawsze pod góre :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...