Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie szyjki macicy


Gość smutnomi90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutnomi90

Od pewnego czasu walczę zapaleniem bakteryjnym... żadne leki nie działają mam krostki przy wejściu do pochwy Lekarz to oglądał mówi,że to nie są kłyciny... bo niby z skąd mam stałego jedynego partnera od zawsze, tak samo on jest mi wierny. Krosty są od zapalenia bakteryjnego... tak jak powiedziałam nic nie działa teraz mam brać duomox dopochwowo plus globuli przeciwgrzybiczo czyli dwie tabletki na raz na noc... nie ma innego sposobu na wyleczenie tego :( ?? jakieś zastrzyki mam już dość bo to będzie już półroku.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Tak jak napisały Panie powyżej, koniecznie powinna wykonać Pani wymaz z antybiogramem. Umożliwi to wskazanie konkretnego patogenu odpowiedzialnego za infekcję szyjki macicy oraz wdrożenie skutecznej celowanej terapii (zgodnej z antybiogramem). Pani partner również powinien mieć pobrany taki wymaz z antybiogramem. Do czasu wyleczenia powinni powstrzymać się Państwo od kontaktów seksualnych.

Odnośnik do komentarza

Pierwszym razem nim poszłam do lekarza rozwineła mi sie grzybica. Teraz na odwrot mam stale infekcje pochwy. Na prywatne leczenie mnie nie stac, wiec chodze na NFZ a nie zawsze uda mi sie szybko dostać do lekarza. Czy zapobiegawczo pomocny okaże sie Mylti Gyn actigel? Czytałam ze łagodzi podrażnienie, łagodzi swedzenie, uniemożliwia gromadzenie sie bakterii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...