Skocz do zawartości
Forum

Wiarygodność testu ciążowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Spóźnia mi się okres. Wykonałam test ciążowy dokładnie 7 dnia po spodziewanym okresie, rano, wszystko wg instrukcji. Wynik był negatywny, jednak wolę wiedzieć na ile można liczyć na wiarygodność testu. Niepokoją mnie jednocześnie objawy takie jak senność, zaparcia, delikatne bóle brzucha (występujące od 3 dni), a wciągu ostatniego miesiąca również zawroty głowy. Dodam, że z chłopakiem nie doszło do stosunku. Jedyne co robiliśmy to petting, podczas którego nasze narządy płciowe zetknęły się. Wytrysku nie było. Robiliśmy to miesiąc temu pod koniec miesiączki. Czy powinnam bać się zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Po odstawieniu pigułek to różnie raz 28 dni raz 37 dni a krwawienia trwają raz 2 dni raz 4 dni była tak miałam krwawienie i 13 dnia cyklu było zbliżenie i pekła gumka nie było wytrysku ale strach został 18 dni od stosunku zrobiłam beta hcg z krwi wynik <2 norma labolatorium <3 i potem miałam 2 dniowy okres i cisza i dlatego zrobiłam ten test miałam też dwa dni temu USG przez powłoki brzucha i lekarz nic nie powiedział po prostu z panikowałam <br />

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Chciałam go dziś wykonać, kupiłam test płytkowy, w którym pipetą trzeba nanieść mocz na pole testowe. Jednak pod wpływem emocji ciężko było mi zrobić nawet tak prostą rzecz. Zestresowałam się i po prostu zanurzyłam końcówkę z polem testowym w pojemniczku z moczem. Po kilku minutach odczytałam wynik negatywny. Czy wierzyć testowi wykonanemu w ten sposób czy lepiej go powtórzyć? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam, Dnia 10.12(26 dzień cyklu- standardowo trwa około 29-30 dni) kochałam się ze swoim chłopakiem i mieliśmy małą 'awarię' z prezerwatywą- zsunęła się w wyniku czego istniało ryzyko, iż nieco nasienia pozostało w środku. Około 12 godzin później zażyłam tabletkę Ellaone. Wczoraj dostałam miesiączki(mniej więcej w terminie), lecz nie wiem czy był to wynik wziętego leku, czy też prawidłowego cyklu. Jakie jest ryzyko ciąży? Kiedy będę mogła zrobić wiarygodny test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...