Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po seksie bez zabezpieczenia


Gość SpadajBejbexD

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze pytanie: czy zabezpieczaliście się w jakikolwiek sposób podczas stosunku? Bo wiesz, to jest zasadnicza kwestia. Być może po prostu spóźnia ci się okres, 7 dni mieści się w granicach normalnego spóźnienia. Jednak jeśli nie użyliście zabezpieczenia, jest duża szansa na ciążę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z moim partnerem i on doszedł, jednak nie we mnie tylko na podłogę, potem wytarł penisa i po około godzinie znowu się kochaliśmy, czy istnieje możliwość zajścia w ciążę po takim czasie? Zwłaszcza gdy wszystko już było zaschnięte. Czytałam że plemniki po około 5 - 7 minutach wysychają i potem nie są zdolne do zapłodnienia, ale również czytałam że w temperaturze 37 stopni są w stanie przeżyć. Więc nie wiem której opcji wierzyć, a troszeczkę panikuję bo spóźnia mi się 5 dni okres. Nie zawsze mam regularny ale teraz trochę panikuję. Czy lepiej wykonać test ciążowy?
Proszę o opinie, jednak proszę również nie wypisywać rzeczy w stylu to po co się kochasz bez zabezpieczenia jak nie chcesz dziecka jeszcze, bo ja tu piszę z prośbą o poradę, a nie o ocenę mojego zachowania. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za kompetentną odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Aśka
Przy stosunku przerywanym za drugim razem łatwiej zajść niż za pierwszym. Dlaczego? Za pierwszym razem w preejakulacie mogą się znajdować plemniki zdolne do zapłodnienia ale nie muszą, zazwyczaj są to plemniki martwe albo nie zdolne do zapłodnienia. Jednak po pierwszym stosunku w nasieniowodach faceta zostają plemniki zdolne do zapłodnienia które będą składnikiem preejakulatu w tym drugim stosunku. I one tam tak szybko nie zginą bo mają w miarę dobre warunki żeby przeżyć. Za tym drugim razem jest większa szansa niż za tym pierwszym. Penisa można umyć ale nasieniowodów się nie umyje. Kiedyś słyszałam że po stosunku żeby odbyć stosunek przerwany to żeby było bezpiecznie to facet musi sie umyć i wysikać, ale za bardzo w to nie wierze bo pęcherz łączy się z nasieniowodem dopiero na pewnym odcinku. Zrób test i jakby co to zapamiętaj na przyszłość to co napisałam.

Odnośnik do komentarza

Witam Spadaj Bejbe,

Troszkę mało danych. Ale biorąc pod uwagę iż posiadasz cykl 28 dniowy i masz regularne krwawienia i owulację-te 7 dni przed krwawieniem powinny być niepłodne. Jeżeli okres będzie spóźniał się jeszcze z 10 dni. Wykonaj test ciążowy, który dostępny jest w każdej aptece.
Jeżeli wyjdzie negatywny- to prawdopodobnie spóźnienie okresu związane jest z innymi czynnikami np. stresem.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam uprawiałam stosunek przerywany. Okresu powinnam już dostać 3 dni temu jednak nadal nic. Pobolewa mnie czasem podbrzusze (sekundowy lekki ból parę razy na godzinę). Mam bardzo spuchnietą (opuchniętą) pochwę. Robiłam już 4 testy. Zawsze z wynikiem negatywnym. Czy testy moga sie mylic lub czy moze sie okazac ze stezenie hcg jest za małe i dlatego testy sa negatywne.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy to normalne że mojej dziewczynie okres się spóźnia 7dni, miała dni nie płodne i gdy leżeliśmy na łóżku wsadziłem penisa 3 razy była dziewica wiec to wszystko trwało chwileczkę. Dziewczyna nie skarzy się na żadne bóle brzucha ani inne objawy ciaży jednak martwimy się co potęguje też opóźnianie się miesiaczki, przez ten miesiac była też dwa razy chora no i straciła dziewictwo. proszę o odpowiedz czy dziewzcfyna moze być w ciąży....

Odnośnik do komentarza
Gość Claudia00

Witam. Borykam sie z pewnymi myślami dotyczących ciąży czy jest możliwość ze moge byc w ciąży jeśli ... Miesiąc wcześniej miałam miesiączke w dniu 10 kwietnia w następnego miesiąca czyli w maju 9 tego uprawiałam seks , podczas seksu zaczęłam krwawic dość spora ilością ale pi stosunku nie było już żadnych oznak krwawienia dzisiaj to już 10 maja i krwawienia dalej nie mam . Proszę o radę .

Odnośnik do komentarza

~Claudia00
Witam. Borykam sie z pewnymi myślami dotyczących ciąży czy jest możliwość ze moge byc w ciąży jeśli ... Miesiąc wcześniej miałam miesiączke w dniu 10 kwietnia w następnego miesiąca czyli w maju 9 tego uprawiałam seks , podczas seksu zaczęłam krwawic dość spora ilością ale pi stosunku nie było już żadnych oznak krwawienia dzisiaj to już 10 maja i krwawienia dalej nie mam . Proszę o radę .

Moment to kiedy powinnas dostac okres? Teraz 10? Jesli sie nie zabezpieczylas to musisz liczyc sie z ewentualna ciążą ale poczekaj spokojnie na miesiaczke i nie martw sie bo to tez ją moze opoznic.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~ko...56
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy to normalne że mojej dziewczynie okres się spóźnia 7dni, miała dni nie płodne i gdy leżeliśmy na łóżku wsadziłem penisa 3 razy była dziewica wiec to wszystko trwało chwileczkę. Dziewczyna nie skarzy się na żadne bóle brzucha ani inne objawy ciaży jednak martwimy się co potęguje też opóźnianie się miesiaczki, przez ten miesiac była też dwa razy chora no i straciła dziewictwo. proszę o odpowiedz czy dziewzcfyna moze być w ciąży....

No ale piszesz,ze stracila dziewictwo czyli ryzyko istnieje. Jeszcze jedno czy byl to stosunek zabezpieczony czy nie? Spoznianie okresu to nie musi byc tylko i wylacznie winą ewentualnej ciąży.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

dejsi
Hej wszystkim czy ktos moze mi doradzic mialam 28 pazdziernika miesiaczke powinnam dostac 24 listopada ale nie dostalam kochalam sie z chlopakiem w dniu owulacji[seks przerywany] czy jest mozliwaosc ze jestem w ciazy?dodam ze zawsze mam miesiaczke regularnie.

Nie dość,ze owulacja to jeszcze przerywany ;-) Chcesz byc mamą? Istnieje takie prawdopodobienstwo,mam nadzieje,ze o tym wiesz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~ca...86
Witam uprawiałam stosunek przerywany. Okresu powinnam już dostać 3 dni temu jednak nadal nic. Pobolewa mnie czasem podbrzusze (sekundowy lekki ból parę razy na godzinę). Mam bardzo spuchnietą (opuchniętą) pochwę. Robiłam już 4 testy. Zawsze z wynikiem negatywnym. Czy testy moga sie mylic lub czy moze sie okazac ze stezenie hcg jest za małe i dlatego testy sa negatywne.

A było jakie kolwiek zabezpieczenie? Bo stosunek przerywany nim nie jest!!!!!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Camilla89

Cześć wszystkim , mam taki mały problem i chciałam się dowiedzieć co o tym myślicie.
Przez nieuwagę kochałam się długo z moim narzeczonym w dni "bardzo" płodne, bez żadnego zabezpieczenia... Nie skończył we mnie, tylko na zewnątrz.
Chcę się dowiedzieć czy jest jaka kol wiek możliwość żebym była w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość Moniiaa123456

Hej. Mam do was pewne pytanie uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia doszedł w środku. Ostatni okres miałam 15.11 potem przez 3 dni było brązowe plamienie ( w czasie miesiączki też uprawiałam sex bez zabezpieczenia z dojściem w środku) cykl trwa 28 dni, krwawienie trwa 6 dni.Kolejny okres miałam dostać 13.12 ale go nie dostałam i spóźnia się 6 dni, dodam, że mam czasami niewielki bule brzucha. Może ktoś miał podobny problem albo mógł by mi powiedzieć mniej więcej czy to może być ciąża.Proszę o odpowiedź. Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Moniiaa123456

Hej. Mam do was pewne pytanie uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia doszedł w środku. Ostatni okres miałam 15.11 potem przez 3 dni było brązowe plamienie ( w czasie miesiączki też uprawiałam sex bez zabezpieczenia z dojściem w środku) cykl trwa 28 dni, krwawienie trwa 6 dni.Kolejny okres miałam dostać 13.12 ale go nie dostałam i spóźnia się 6 dni, dodam, że mam czasami niewielki bule brzucha. Może ktoś miał podobny problem albo mógł by mi powiedzieć mniej więcej czy to może być ciąża. Robiłam test koło 2 tyg temu i wyszedł negatywnie. Proszę o odpowiedź. Z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Ja pomocy chce

Uprawiałam seks ze swoim partnerem i mam pytanie.
Zrobiłam to w środę,doszedł co środka,jestem przed okresem. W czwartek mialsm dostać okres lecz go nie dostałam do dziś. Czy mogę być w ciąży?
Wiadomo ze miała niska szanse na ciąże bo przed okresem. Zrobiłam testy dwa ale 3 dni uważam ze za szybko.
Ale czy mogę? Jest jakaś metoda szybsza żeby to sprawdzić? Nie wiem z krwi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...