Skocz do zawartości
Forum

Tęsknota za mężem


Gość Czarna Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna Owca

Kilka dni temu, na delegację wyjechał mój Ukochany, problem polega na tym, że nie potrafię poradzić sobie z tęsknotą... czuje wielką pustkę i nie potrafię znaleźć sobie miejsca w domu. Ogarnia mnie strach przed samotnością, a spotkania ze znajomymi nie sprawiają mi satysfakcji. Wpadłam w jakąś paranoje, nic mi się nie chce i jedyne co sprawia mi lekką ulgę to płacz.
Bardzo proszę o pomoc. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Jesteś bardzo emocjonalnie zżyta z partnerem - ale nie zasmucaj się on przecież wróci z tej delegacji i znów będzie przy Twoim boku.

Skoro spotkania ze znajomymi nie pomagają - pisz do ukochane w chwilach przygnębienia.

Zacznij może prowadzić jakiś dziennik w którym będziesz opisywała swoje wspomnienia z nim związane , to co czujesz gdy go nie ma - a gdy skończysz możesz zrobić mu miłą niespodziankę i podarować ów prezent :)
Myśl o tym iż sprawisz mu radość powinna napędzać Cie pozytywnie , a i czas Ci szybciej zleci .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Owca

~`Martita89 bardzo dziękuję za pomysł z pamiętnikiem/ dziennikiem spróbuje. Rozmawiamy ze sobą regularnie przez telefon, ale po każdej rozmowie czuje się emocjonalnie rozwalona. Skreślanie dni w kalendarzu także nie przynosi zamierzonego skutku pocieszenia, że jest ich coraz mniej wręcz odwrotnie - już tyle czasu jestem sama... To nasza pierwsza tak długa rozłąka...

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczona

Dobrze jak ludzie za sobą tęsknią, ale jeśli to paraliżuje i utrudnia życie to już nie jest fajne.Należy walczyć z uzależnieniem się od męża.Trzeba mieć też swoje zainteresowania swoje koleżanki swoje tajemnice i trzeba się tego po prostu nauczyć.

Odnośnik do komentarza

~doświadczona
Dobrze jak ludzie za sobą tęsknią, ale jeśli to paraliżuje i utrudnia życie to już nie jest fajne.Należy walczyć z uzależnieniem się od męża.Trzeba mieć też swoje zainteresowania swoje koleżanki swoje tajemnice i trzeba się tego po prostu nauczyć.

Weź to sobie do serca,a lżej Ci będzie w życiu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...