Skocz do zawartości
Forum

Cierpienie i tęsknota za chłopakiem


Gość Alusssia

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem od czego zacząć, bo to co się ze mną dzieje, ten stan trwa bardzo długo....
Byłam zakochana, właściwie to jestem nadal a to już prawie rok, nie mamy ze sobą kontaktu a ja wciąż myślę, tęsknie bardzo często płacze
nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić. Tak jak już wcześnie napisałam nie mamy ze sobą kontaktu raz tylko napisał ( powiedział, przepraszam bo mnie skrzywdził) od tamtej pory cisza, tak bardzo chciałabym do niego napisać ale strasznie się boję a z drugiej strony nie mogę spać, myślę po nocach, płaczę
i jeszcze żyję z tą świadomością że teraz jest w kraju i moglibyśmy się zobaczyć porozmawiać na spokojnie ( ale tak bradzo się boje odezwać)
już nie wiem co lepsze to że nie będzie chciał się spotkać jak go poproszę czy to że wcale do niego nie napisze a on wyjedzie i już drugiej szansy nie będzie
nie wiem... może powinnam dać sobie z nim spokój.... tyle razy sobie to powtarzałam że już nie będę że przestanę o nim myśleć.... ale wciąż nie mogę o nim zapomnieć
powiedzcie co mam zrobić, ja naprawdę cierpię czasami nie umiem poradzić sobie z własną sobą
boje się że to przeradza się w jakąś niezdrową obsesje
proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinnaś się z nim spotkać. Jednak nie po to, by sprawdzić, czy jest szansa, że będziecie jeszcze razem, tylko po to, żeby "podomykać" pewne sprawy. Sama napisałaś, że myśli o tym chłopaku przeradzają się powoli w obsesję - dlatego, umów się z nim, porozmawiajcie i zakończ tamten etap Twojego życia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...