Skocz do zawartości
Forum

Wysłany list do dziewczyny po kłótni


Gość dawidekk

Rekomendowane odpowiedzi

poklocilem sie z dziewczyna 2 tyg temu i myslalem ze sie rozstaniemy i wyslalem jej list troche o jej wadach , zaletach i o sobie i o jej uczuciach ze nie wie czego chce ... ale przez ten tydzien sie zmienilo w zwiazku a list jutro dotrze do niej i mysle ze wszytko zepsuje jak go przeczyta ,,,, co robic ? co jej napisac? zeby sie nie wkurzyla i zebysmy tego nie zepsuli to co naprawilismy ....pomocy

Odnośnik do komentarza

Zadzwon do niej i popros ja, aby nie czytala listu. Mozesz tez poprosic o jego zwrot w nieodpieczetowanej kopercie. Powiedz, ze jest nieaktualny i ze pisales go, kiedy miedzy Wami bylo inaczej, a Ty przezywales z tego powodu emocjonalny kryzys.

Odnośnik do komentarza
Gość dawidekkk

chcialem tak napisac .... ten list jest nie aktualny i chcialbym zebys go nie czytala tylko go wyrzucila . Przez ponad tydzien troche sie zmienilo i nie chce zeby to sie zepsulo . Nie chce zebys sie gniewala i zloscila bo wyslalem tez rzeczy , bez ciebie tych rzeczy nie chcialem bo by mi o tobie przypominaly ,,,, cos dodac ???? cos ujac ???

Odnośnik do komentarza

Najlepiej, gdybys w ogole z nia pogadal, a nie pisal. Ale jak juz uparles sie na pisanie, to napisz po prostu, ze wyslales jej cos, co nie jest juz aktualne, a zrobiles to, przezywajac emocjonalny kryzys z powodu sytuacji, ktora miedzy Wami wtedy byla. Przeciez ona wie, jak bylo, wiec chyba zrozumie? Popros, zeby nie czytala tego listu. Mozesz uprzedzic fakty, delikatnie napominajac, co jest w tresci listu, i wyjasniajac, dlaczego to wtedy napisales. Niech ona nie bedzie zaskoczona tym listem po prostu. Wg mnie najbardziej stosowna bylaby tu ludzka rozmowa przez telefon, a nie bezosobowy sms. Oprocz tego od razu poznalbys jej reakcje na ten fakt i mogl sie na zywo do niej odniesc.

Odnośnik do komentarza

~dawidekk1
jutro rano jej napisze sms lub zazdzwonie chodz wolalbym sms bo w rozmowie to jeszcze dojdzie do pretensji lub klotni z jej strony ... wiem ze i tak przeczyta ten list ...

Ale dziecinada. Sms? Tak zachowują się 14-latkowie i dzieci w podobnym wieku.
Do kłótni czy pretensji pewnie dojdzie nawet jak jej napiszesz tego nieszczęsnego smsa. Miej w sobie na tyle odwagi, żeby pogadać z nią w cztery oczy. Chcesz już całe życie budować związek na sms-ach, czy listach? Bo się boisz odpowiedzialności za swoje czyny, czy słowa?

Odnośnik do komentarza

Chlopie, chwytaj za telefon i rozwiaz problem. Jak sie boisz, ze dziewczyna Cie pozre w takiej szczerej rozmowie, to z kim chcesz sie zwiazac?? Z potworem?? Dobrze Ci radzimy. Jesli nie przyjmie Twoich wyjasnien i checi otwartej rozmowy, to nie ma co z taka dziewczyna ukladac sobie zycia.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Postąpiłeś impulsywnie wysyłając jej rzeczy, które przypominają Ci o niej - jednak zrobiłeś to, gdy myślałeś, że Wasz związek się kończy - to powinna zrozumieć.
Powinieneś się również liczyć z tym, że ona przeczyta ten list. Radziłabym więc nie zaprzeczać wszystkiemu, co w nim zawarłeś - postaraj się jednak przedstawić to w formie, która nie będzie dla niej raniąca, korzystając na przykład z komunikatów typu "Ja".
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...