Skocz do zawartości
Forum

Jak przekonać dziewczynę do zerwania i nowego związku?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wytlumaczyc, co powiedzieć zeby dziewczyna nie bała sie zerwac ze swoim chłopakiem, chodzi mi to że ona nie jest z nim szczesliwa i nie układa sie im od bardzo długiego czasu, ona zdaje sobie z tego sprawe mówiła mi to, mówiła mi tez ze on wcale jest sie nei podoba i woli spedzac czas ze mna niz z nim, jednak jest do niego przyzwyczajona co powoduję że nie potrafi skonczyc tego związku, rozmawiałem z nia mówiła mi się ze boi się co pomysla o niej rodzice i wszyscy dookoła, boi się zostać sama, bo wie ze ten chlopak z ktorym jest jej nie zdradzi bo nie ma dobrego kontaktu z dziewczynami w przeciwieństwie do mnie, ale mnie nie obchodzą inne tylko ona, chciałbym spróbować z nią być, ona też, ale boi się zbyt mocno tego zerwania i wg, całowalismy sie lekko juz i wg ostatnio, czujemy chemie do siebie juz od 2lat(ona od 2 i pół), jak spedzamy ze soba czas to zapominamy o całej rzeczywistości, jak patrzymy sobie w oczy to jest to wszystko czego chcemy, ale ona nie potrafi tego przełamać, jestesmy z tej samej klasy, wiem tez ze nie czuje sie przy mnie do konca bezpieczna w sensie takim ze mysli ze ja bede zdradzał i ją zostawie, gdy z nim gdzies musi wyjsc to w ogóle nie mysli o tym ze gdzies ida tylko zawsze jej w innym swiecie, co jej powiedzieć zeby przestała się bac, zeby zmieniła tok myslenia, próbowałem wiele razy wytłumaczyc jej i jakos pomóc zrozumieć ze to nic az tak wielkiego, co radzicie? co myslicie?Co mam jej powiedzieć? Ogólnie dogadujemy się swietnie ciagle siedzimy razem i wygłupiamy sie, ale to wszystko jest takie bez sensu .. jest strasznie zazdrosna o kazda kolezanke i nawet o jej siostre ktora ma chłopaka, zalezy nam na nas ale nie potrafimy sobie z tym poradzić, jak zawsze ten strach stoi na przeszkodzie. . . Co o ty myslicie ?(pisane na szybko) dlaczego dziewczyny nie potrafią odejść od osób, które je krzywdzą? nie są z nimi szczęśliwe? czy aż tak boją się tej samotności ? słyszałem juz wiele historii w których dziewczyna nie potrafiła odejsc, chociaz jej chłopak ją bił i wg . . .

Odnośnik do komentarza

Ile ona ma lat?

Moim zdaniem jej nie zależy ani na nim, ani na Tobie.
Boi się, że po zerwaniu będzie sama, a dobrze wie, ze Tobie na niej zależy, jednak nie bierze Ciebie pod uwagę? Dlaczego? Zastanów się nad tym.

Ona powinna na początek być sama, odetchnąć, poukładać swoje sprawy, dowartościować się.. Bo bycie z kimś właściwie z przymusu i strachu świadczy o jej niskiej samoocenie.

Rozumiesz mnie? Dziewczyna potrzebuje wolności i swobody, jest w nieszczęśliwym związku, a Ty chciałbyś, żeby wpakowała się w nowy z Tobą. Na razie jesteś tylko jej pocieszeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...