Skocz do zawartości
Forum

Ranking prezerwatyw


Gość wawrzyniecen

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci tak używaliśmy rosatexu i jak dla mnie jest zbyt mało nawilżona - miała masę podrażnień, wsciekał i mokra czy jakos tak - nie ufam takim gumkom bo są sprzedawane w kisokach....
Durex mi odpowiada najbardziej, stopień nawilżenia, nie mam podrażnień ani uczulenia ...

Odnośnik do komentarza
Gość Tomaszek96

Jeżeli się nie mylę to AdBuster testował wytrzymałość prezerwatyw w bardzo ciekawy sposób wystarczy wpisać w yt adbuster Durex i napewno znajdziecie a wyniki są bardzo ciekawe polecam oglądnąć.
Pzdr

Odnośnik do komentarza

~Tomaszek96
Jeżeli się nie mylę to AdBuster testował wytrzymałość prezerwatyw w bardzo ciekawy sposób wystarczy wpisać w yt adbuster Durex i napewno znajdziecie a wyniki są bardzo ciekawe polecam oglądnąć.
Pzdr

Oglądałam to :) ciekawe, on ogólnie ciekawe ma te odcinki. Ale co do gumek to akurta moje odczucia są odwrotne. Moim zdaniem wszystko zalezy od preferencji

Odnośnik do komentarza
Gość Michal2525

Polecam New Caress, produkuje je unimil, nigdy mnie nie zawiodły. Natomiast Durex real feel (z apteki) opakowanie 3 sztuki i użyłem jednej, bo 2 nie chciały się rozwinąć! Przy drugiej już dżordż zaczął się chylić ku dołowi zniesmaczony zaistniałą sytuacją, na szczęście ostatnia się rozwinęła. Polecam zatem spróbować New Caress, jestem zadowolony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Stefan300

Mi też w ostatnim roku Durex Classic pękł już dwa razy.
Wcześniej (z 15 poprzednich lat) to się nie zdarzało.
Kiedyś były takie LifeStyles, amerykańskie, najlepsze jakie pamiętam, niestety czemuś zniknęły z Europy (na Amazon.com są, ale nie da się sprowadzić).

Odnośnik do komentarza
Gość Butterfly34

Jesteś wspaniałym chłopakiem, skoro nie każesz się truć dziewczynie. Może kup dla niej od razu tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, będzie wiedziała kiedy unikać zbliżeń ( czas najbardziej płodny ) i polecam prezerwatywy bezlateksowe
Pasante Unique kupuje mojemu menowi i jesteśmy zadowoleni

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście już od wielu lat stosuje damską prezerwatywę pasante female. Nie mam stałego partnera wiec niezależność co do zabezpieczania się jest dla mnie bardzo ważna, oprócz tego ochrona przed chorobami a taka prezerwatywa ją daje. Kupuję ją na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...