Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość przyjaciela męża o żonę


Gość ona.aaa

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciel mojego męża jest zazdrosny o niego , za wszelką cenę chciałby mieć go na wyłączność . Wciąż namawia mojego męża do tego , aby mnie zostawił i żeby spędzał czas tylko z nim , nazywa go mentorem , mówi że dzięki niemu już dawno wskoczyłby na wyższy poziom .
Czy jego zachowanie jest normalne ?

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Widocznie masz bardzo mądrego męża , a przyjaciel jego za wszelką cenę chciał by pogłębić swoją wiedzę .
Zgubił widocznie dystans po drodze , stał się zazdrosny przez , to że Twój wybranek poświęca mu mniej czasu niż kiedyś .
Jeśli nie chcesz , aby przyjaciel wciąż buntował na Ciebie męża - udowodnij mu , że Ty do niego nic nie masz i nie przeszkadza Ci ich przyjaźń , że nie odbierzesz mu całkowicie przyjaciela .

On z biegiem czasu , gdy bardziej dojrzeje zrozumie że żona jest na pierwszym miejscu , a przyjaciel na drugim - i że taka kolej rzeczy nie powinna być powodem do zazdrości .

Nie odpowiedziałaś na pytanie - czy ten przyjaciel ma dziewczynę , mi wydaje się , że nie ma - przez to czuje się samotny i bardziej odczuwa oddalenie przyjaciela .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...