Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie chłopaka od narkotyków


Gość Jjulita95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jjulita95

Jestem ze swoim chłopakiem od maja. W wakacje była sytuacja, że się strasznie pokłóciliśmy przez to, że on bierze narkotyki, a ja nigdy tego nie zatoleruję, chociaż mieszkam w małej miejscowości, w której robi to co druga osoba, i to można zaobserwować na tle codziennym. Ale dla mnie to jest dno... Przecież nikt nie chciałby patrzeć jak jego ukochana osoba niszczy sobie zdrowie. I właśnie wtedy po tej akcji w wakacje, obiecał, że już tego nie weźmie nigdy więcej, ale około miesiąca temu dowiedziałam się prawdy... Okłamywał mnie cały czas i ćpał. Zawiodłam się strasznie... Zabolało mnie to. Czułam się oszukana. Ale nie potrafiłam go zostawić, nigdy nie byłam jeszcze w nikim tak zakochana. Straszyłam go tylko, że go zostawię, jak się o wszystkim dowiedziałam. Płakałam ja, płakał też on... Błagał mnie, żebym nie odchodziła. Nie potrafię mu zaufać, ale Kocham go i nie potrafię go zostawić. Od tej kłotni jest wszystko bardzo dobrze. Ale czasem mam wrażenie, że on znowu coś kombinuje i kręci... Ale może mi się wydaje, bo jestem przewrażliwiona teraz na tym punkcie, nie mam pojęcia... Rozmawiam z nim o wszystkim, ja nie mam przed nim żadnych tajemnic. Mówi mi za każdym razem, że z tym skończył, tylko, że ja już raz to słyszałam wtedy w wakacje, i nie potrafię zaufać. Jedyna rzecz, której jestem pewna, to to, że on mnie Kocha i zależy mu na mnie, bo za wszelką cenę nie da mi od siebie odejść. Bardzo dobrze mnie traktuje. Ale ja chcę mieć pewnoć, że mnie nie okłamuje... Zależy mi na nim, na jego zdrowiu. Ale nie mogę tylko ja tego chcieć, musi przede wszystkim on to zrozumieć. Jestem od niego młodsza o 4 lata, a mam chyba sto razy więcej rozumu od niego... a mam 18 jeżeli ktoś by chciał wiedzieć... Boje się, że on już się nie zmieni :( Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z jego rodzicami ,może oni nie wiedzą ,pomogą Ci w tej nierównej walce ,bo nie wiemy w jakim stopniu jest uzależniony,
są jakieś testy ,miej je przy sobie i go kontroluj ,
jeśli Cię oszuka ,niestety musisz od niego odejść ,to może go skłoni do leczenia jeśli sam sobie nie poradzi z odstawieniem.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jjulita, kochasz go i jesteś pewna, że on kocha Ciebie. Jednak Twoje zaufanie do niego zostało mocno naruszone przez jego kłamstwo. Nadal nie masz pewności, czy Twój chłopak skończył z narkotykami. Moim zdaniem powinnaś go obserwować - poczytaj na temat objawów przyjmowania narkotyków i jeśli zauważysz któryś z nich, musisz z nim porozmawiać i tym razem być konsekwentna w swoich decyzjach.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...