Skocz do zawartości
Forum

Przekroczenie granic przyjaźni z chłopakiem


Gość annula 85

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu przyjaznie sie z facetem .przyjaznilam sie bo zaCzely sie pocalunki objecia przytulania sie .wiec juz te granice przyjazni zostaly przekroczone.Miedzy nami jest chemia da sie to wyczuc oboje chcemy seksu a ja mam byc jego pierwsza kobieta .mowi jaka jestem cudowna ze facet ktory bedzie ze mna bedzie szczesciarzem i bedzie nu zazdroscil .powtarza ze nigdy nie bedziemy razem ze to jest przyjazn a ja go kocham co mam robic czy przestac sie z nim spotykac dlaczego to ja sie musialam zakochac jest mi tak ciezko z tym wszystkim

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci szczerze że długo byłem takim facetem , nie chciałem być z kimś i mówiłem że to tylko przyjaźń pomimo że łączyło mnie z tą dziewczyną dużo więcej , nie chciałem być bo się bałem związku , ale ja Kochałem , może porozmawiaj z nim szczerze , ja się opamiętałem dopiero wtedy kiedy zdałem sobie sprawę że mogę ją stracić
Więc może i on Ciebie Kocha ,ale się boi ...
Porozmawiaj z nim szczerze jeśli na prawde dla niego to tylko przyjazn w co watpie szczerze mówiąc , to powinnaś przestać sie z nim spotykać jakis czas i się meczyć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...