Skocz do zawartości
Forum

Która część ciała kobiet podnieca was najbardziej?


Gość Leoś1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie chciałem zapytać się co was podnieca w kobietach .. np. mnie podnieca pupa mojej dziewczyny gdy się wypina uwielbiam ją całować i pieścić , ale jeszcze bardziej uwielbiam jej stopy mógłbym je ciągle całować dotykać , także mam słabość do jej nóg jak jest nago to jestem w siódmym niebie .

Odnośnik do komentarza

Dla nas facetów wzrokowców ciało kobiece i jego reakcje na bodźce seksualne są największym afrodyzjakiem. Ale za nim się zacznie gra .... to moim zdaniem kobiecie potrzeba tego CZEGOŚ .
Dawniej był to seksapil , sztuka uwodzenia i tego chyba najbardziej nam potrzeba.
W chwilach ekstatycznego zbliżenia tuż przed szczytowaniem wsłuchajcie się w melodię oddechu swej partnerki i a zrozumiecie o czym piszę...
PS.
Piersi, poświęćcie im szczególną uwagę ,delikatnie i czule , usta, szyja, ramiona, biodra, pośladki ,wewnętrzna strona ud i na koniec tajemnicze wrota do ogrodu rozkoszy.....
Ale powoli , spokojnie , namiętnie.

Odnośnik do komentarza

A co sie moze podobac w kobiecie... kompletnie nic nie ma w nich podniecajacego. A najgorsze jak jeszcze piszcza w lozku podczas stosunku i kiedy maja pusto w glowie, co zdarza sie niezwykle czesto. Coz, maja w glowach zazwyczaj tyle, ile miedzy nogami. Pustke.

Odnośnik do komentarza

~Hirek
A co sie moze podobac w kobiecie... kompletnie nic nie ma w nich podniecajacego. A najgorsze jak jeszcze piszcza w lozku podczas stosunku i kiedy maja pusto w glowie, co zdarza sie niezwykle czesto. Coz, maja w glowach zazwyczaj tyle, ile miedzy nogami. Pustke.

Cześć, mam rower morze dołączysz?

Mokra cipeczka bardzo apetycznie pachnąca to mnie podnieca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...