Skocz do zawartości
Forum

Pesymizm, poddenerwowanie i niepokój


Rekomendowane odpowiedzi

od dluzszego czasu czuje sie dziwnie. mam czasem nawet wrazenie, ze ja to nie ja...
mam wrazenie ze nie radze sobie z niczym..mam wspanialego faceta, ktory ciagle mi powtarza ze za duzo pesymizmu we mnie i zebym to jakos zmienila. prawie wcale sie nie usmiecham, jestem poddenerwowana i czuje czasem jakis niepokoj.
mieszkamy oboje w uk, tu tez sie poznalismy. przeprowadzilam sie i od paru miesiecy mieszkamy razem. zostawilam prace, bo dojazdy byly ciezkie i kosztowne. wrocilam do starej pracy ale po 6 tyg. ponownie odeszlam, bo wszystko bylo tam nie tak, bardzo bolala mnie glowa i nie bylo dnia zebym nie plakala przed wyjsciem, ze znow tam ide. postanowilam z tym skonczyc i odejsc czym predzej. obecnie szukam nowej pracy.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, duża ilość zmian w krótkim czasie może powodować uczucie zagubienia i przytłoczenia. Pani sama może najlepiej ocenić, na ile ten spadek formy jest dla Pani "do zaakceptowania". Jeżeli jest Pani zaniepokojona swoim samopoczuciem, polecam to skonsultować ze specjalistą - psychologiem lub lekarzem psychiatrą. Byc może wystarczy jedna wizyta kontrolna, która Panią uspokoi, a jeśli dzieje się coś poważniejszego, nie warto się męczyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...