Skocz do zawartości
Forum

Dziwne myśli po zapaleniu dopalaczy


MrShowTime

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do sedna sprawy :).. 1,5 miesiąca temu zapaliłem ze znajomymi trawkę- okazało się, że były to dopalacze. Po 5 minutach totalnie mnie rozłożyło- zrobiłem się blady, czułem, że zaraz rozerwie mi głowę, serce waliło jak opętane. Po 3-4 godzinach "przeszło" i zasnąłem. Na drugi dzień miałem napływ myśli, nie mogłem się na niczym skupić, miałem wrażenie, że zaraz zwariuję, zacząłem bać się o przyszłość, czułem się odrealniony. W piątek (dzisiaj jest wtorek) na lekcji miałem te same objawy co po zapaleniu owych dopalaczy, tylko po 5 minutach mi przeszło. Od tego czasu cały czas walczę ze swoimi myślami, boję się, że oszaleję, że dostanę zaraz zawał, że umrę- to jest straszne. Robię teraz badania ale myślę, że będą okej a ja dalej będę się męczył. Czy powinienem zgłosić się do psychologa/psychiatry? Spotkał się ktoś z czymś podobnym? Proszę o pomoc, to jest straszne :(

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój znajomy miał podobny problem po zapaleniu zapalaczy, zamiast zioła. Po 2 dniach miał myśli samobójcze, nie umiał się na niczym skupić, gubił język, miał dreszcze, agresywne napady złości.. Po tygodniu było gorzej i wybrał się do psychologa prywatnie. Teraz jest już po 3 miesiecznej "terapii" i mówi, że jest lepiej. Dlatego, lepiej tam się udaj:-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Narkotyki mogą uszkodzić układ nerwowy, one rzutują na neurologię, co ma związek z psychiką, dlatego często potrzebna jest pomoc psychiatry i choroba narkotykowa, podobnie jak alkoholowa jest zaburzeniem psychicznym.
Natomiast co do włosów, to jest to potoczne określenie. We włosach zapisane jest wiele naszego życia ;) Ale pamiętajcie, że te włosy na zewnątrz mają źródło w cebulkach w skórze itd., która jest w takiej kondycji w jakiej jest nasz organizm. Tu już wchodzi np. kwestia hormonalna. Dlatego nawet po ogoleniu się i odrośnieciu nowych włosów, może wyjść ślad narkotyków.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Bardzo trudno jest przewidzieć skutki działania dopalaczy, a to dlatego, że do końca nie wiadomo jakie substancje zostały użyte do ich produkcji.
Napisałeś, że ostatnio miałeś odczucia bardzo podobne do tego, które wystąpiło tuż po przyjęciu dopalaczy - możliwe, że jest to tak zwane flashback. Z kolei te doświadczenia wywołują lęk, że to znowu się powtórzy - w efekcie pojawia się obawa, że umrzesz. Pytasz, czy powinieneś udać się do psychologa - myślę, że pomogłoby Ci to pozbyć się lęku.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Ehhh ci psycholodzy

No wlasnie o tym pisalam kilka dni temu tutaj na forum. Ludziom ktorzy na wlasne zyczenie znajduja sie w takiej sytuacji jak ta osoba powyzej sie pomaga a innym naprawde potrzebujacym juz sie nie chce!pani garbacz wstydz sie pani!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...