Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia z odstawienia a zaburzenia hormonalne


Gość LauraKrawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Mam poważny problem, otóż mam 34 lata i już od około 8 lat stosuję antykoncepcję hormonalną.Do tej pory wszystko było ok, w czerwcu tego roku nie dostałam krwawienia z odstawienia, taka sama sytuacja miała miejsce w lipcu, podczas brania 3 blistra dostałam dość mocnego krwawienia, poczułam, że wyleciał ze mnie jakiś skrzep,na drugi dzień poszłam do ginekologa, stwierdził, ze brak okresu mogło być jakimiś zatrzymaniem, lekarka kazała dalej stosować tabletki Microgon, po wzięcia kolejnego blistra prz 7 dniowej przerwie wystąpiło już normalne krwawienie z odstawienia w 5 dni, mija kolejny miesiąc,a ja robiąc 7 dniową przerwę znów nie dostaję krwawienia z odstawienia, mimo tego, że to dzisiaj już 6 dzień przerwy, stresuję się tym, bo mam jakieś dziwne objawy typu często oddaje mocz, dodam jeszcze że wszystkie tabletki były przyjęte prawidłowo, w tym czasie odbyłam dwa stosunki, które zostały zakończone we mnie, pierwszy po 7 dniach od zaczęcia blistra,a drugi w 3 dzień podczas 7 dniowej przerwie. Mocno się stresuję cała sytuacją, czy mogę być w ciąży? czy może czas na inne tabletki antykoncepcyjne. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...