Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna emocjonalność i chęć niesienia pomocy innym


pietuch

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martita89

Znam nie jedną klijętke co ma takie denne podejście do życia jak Ty i sama przez , to na tym traci - jesteście na tyle puste ,że nie zdajecie sobie sprawy że gdy rozwalicie szczęśliwy związek taki facet nawet na was nie będzie chciał spojrzeć ?

Jesteś dziecinna myślisz ,że szantażując kogoś - że odbierzesz sobie życie uzyskasz to , że ktoś Cie pokocha ?
zapomnij - takie manipulacyjne gierki małolat już na nikogo nie działają .

To jest chore co Ty tutaj w ogóle wyprawiasz ! wizyta u specjalisty się kłania i porządne psychotropy , które naprawią ten zepsuty łeb !

Odnośnik do komentarza

Ja walczę o swoje szczęście , a Ty nim jesteś ! Ja nie będę szczęśliwa puki Cie nie posiądę ! O moim charakterze ? Jaka jestem dowiesz się na prv jak w końcu zaczniesz mi odpisywać :) ja Cie kocham .. Dlaczego taki jesteś .. niedostępny ..Ja Ci dam wszystko , będę na rękach nosiła , dbała , pielęgnowała , ciałem Twoim zabawiała . Jestem dobra w łóżku , nie będziesz żałował , takiej wspaniałej kochanki jak ja nigdy nie będziesz miał . Daj mi szanse proszę :( Ja się załamie , zabije się , mam w ręku żyletkę i z twoim imieniem na ustach umrę .

Odnośnik do komentarza

Skoro masz tyle rozkoszy do zaoferowania, to napewno znajdziesz sobie bez problemu mezczyne ktory bedzie ciebie kochal z calego serca i z wdziecznosci do ciebie za tyle dobra co oferujesz... Ublizylas mi piszac w taki sposob o mojej zonie, wiec nie licz na to, ze bede sie litowal nad toba, jak bedziesz miala jakis problem to pisz, lecz jako anonim, bo na laske moja nie zaslugujesz..... Milego wieczoru....

Odnośnik do komentarza
Gość Martita89

Kwiatuszek nie zna mnie osobiście , ani pietucha więc jej opinia mnie nie obchodzi - Ty jesteś na tyle chora ,że mogę przypuszczać iż sama sobie coś wymyśliłaś .
A czemu go bronie , to moja sprawa :) - hehe a Ty nigdy nie dowiesz się :)
Bo jesteś zbyt tępa żeby pojąć / spojrzeć realnie na swoje karygodne zachowanie .

pietuch - straszenie Cie samobójstwem , to nic innego jak czysta manipulacja z jej strony , na którą nawet nie powinieneś zwracać uwagi .

zakochana - z tak błahego powodu człowiek nie popełnia samobójstwa , jeśli byś kochała wiedziała byś , że nie manipuluje się drugiego człowieka takimi tekstami , próbujesz zrobić kiełbasę z głowy - raz agresywna - ubliżasz , a za chwilę wielce poszkodowana - i liczysz na pocieszenie .

Idz czym prędzej do lekarza , on rozwiąże twój chory problem .

Odnośnik do komentarza

zako.chana, piszesz na forum publicznym, gdzie wszyscy zabieraja glos, wiec nie zabieraj Marticie prawa do wypowiedzenia swojego zdania. Straszenie kogos popelnieniem samobojstwa jest jedna z najnizszych czynow, jakie mozna popelnic. Takie zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne. Nazwalas zone pietucha lafirynda, co uwazam za czyn ponizej krytyki. Na dodatek ta kobieta nic Ci nie zrobila, nawet jej nie znasz - napisalabys tak, niezaleznie od tego, kto bylby jego zona. Opanuj sie, bo popadniesz w obled. Moze i zaslugujesz na szczescie, moze nie - nie mnie to oceniac - tak czy inaczej nie buduje sie swojego szczescia na nieszczesciu kogos innego. Dobrze to zapamietaj i stosuj sie do tej zasady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...