Skocz do zawartości
Forum

Poznanie rodziców partnera


Gość Anetaa26

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
Od trzech miesięcy spotykam się z facetem, jednak do chwili obecnej nie poznałam nikogo z jego rodziny. W poprzednich związkach na tym etapie znałam większą część bliskiej rodziny. Czy to ostrożność z jego strony czy nie traktowanie mnie poważnie? On poznał moja rodzinę.

Odnośnik do komentarza

To może wynikać z różnych przyczyn,może nie myśli o Tobie poważnie,zbyt krótko się znacie ,albo się wstydzi swojej rodziny,może ma coś do ukrycia,
dziewczyna tu pisała nie dawno,że wstydzi się zapraszać chłopaka do swojego domu tak ,że różnie bywa ,
sama powiedz ,że chciałabyś poznać jego rodziców,np.,co on na to powie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Witaj
Można było by Tobie udzielić tylu odpowiedzi w których i tak nie uzyskasz tej pewnej. Więc czy nie warto było0by to pytanie zadać partnerowi w oczy?
Jeżeli na tego rodzaju pytaniach wykłada się wasz związek to co będzie dalej?
Szukając odpowiedzi u partnera nie zrazisz go, nastaw jego jedynie na szczerość.
Większość związków wykłada się na udawaniu kogoś kim się nie jest, partnerzy starają się być dla siebie jak najbardziej atrakcyjni.
Ta droga nie prowadzi jednak do budowy, ugruntowanej i mocnej przyszłości z partnerem. Jeżeli masz takie pytania i możesz je zadać, to je zadawaj partnerowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...