Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Wygraj zdrowie z Aspectonem!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam Aspecton wczoraj wieczorem:)
Katar nie odpuszcza i męczy mnie nadal więc od razu rozpoczęłam "testowanie".
Przyznam szczerze - z całych sił nie cierpię sprejów do nosa o paskudnym gorzkim smaku, który dostaje się do gardła....fuj!!!! A jak jest z Aspectonem? - jest super, zostawia w nosie świetne uczucie eukaliptusowe i na serio mogłam swobodnie oddychać i spokojnie zasnąć. Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię spać kiedy mam zatkany nos.
Kolejną opinię zamieszczę pewnie jutro. Póki co mam za sobą spokojną przespaną noc bez stosu chusteczek przy poduszce i sympatyczny poranek (katar i kichanie dziś nie przeszkadzały mi w zrobieniu sobie "oka") :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak moja poprzedniczka dostałam wczoraj Aspecton i zaczęłam testowanie od razu ponieważ mam katar . Nie lubie sprejow poniewarz nigdy mi nie pomagaly a nieraz bylo jeszcze gorzej .A tym razem niespodzianka lek jest swietny ma przyjemny zapach ziol a nie chemi i co najwarzniejsze pomaga efekty juz sa widoczne moge spowodnie odychac w dzien jak i podczas snu i nie musze caly czas miec przy nosie chusteczki co zawsze konczylo sie podraznienim skory .Kolejna opine postaram sie dodac za pare dni.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze użycie aspectonu było dla przeżyciem...sentymantalnym.Najwidoczniej kamforę, mentol oraz olejki z tymianku, eukaliptusa i mięty zawierała w sobie również maść rozgrzewająca, którą podczas choroby smarowała mnie w dzieciństwie moja Mama! :) Było to miłą niespodzianką, bo spodziewałam się raczej klasycznej, bezwonnej, ciut słonej wody morskiej, albo kolejnych ostrych, gorzkich kropli, które po chwili spłyną i zostawią niesmak w gardle (i psychice...) na dłużej. Nic z tych rzeczy. Spray błyskawicznie pokrył delikatną mgiełką wnętrze mojego nosia, dając uczucie ulgi i chłodu. Odczuwalnie łatwiej mi się oddychało. Moje pierwsze wrażenie jest zatem bardzo pozytywne, o efektach kuracji poinformuję w kolejnym poście...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...