Skocz do zawartości
Forum

Niesienie pomocy przez dzieci


Gość czyczy

Rekomendowane odpowiedzi

o i skasowało mi post.
Dziękuję za wpisy :)
Pytam, bo myślałam, że mama mojego chrześniaka trochę przesadza, a miała miejsce taka sytuacja, że on odepchnął 2 czy 3 dzieci, które napadły jego kolezankę i ją popychały i biły. Obronił ją, pani ich skrzyczała, a ona sama powiedziała, że on stanął w jej obronie.

Odnośnik do komentarza

on jest co prawda postawny i dość wysoki na swój wiek, ale nie sądziłam, że umie tak świadomie stanąć w czyjejś obronie. Pewnie znaczenie ma też to, że nie jest do końca świadomy zagrożenia, chociaż zdarzało już się, że na niego 2óch napadało, albo coś mu psuło i musiał się bronić.
Niektóre dzieci są chyba uczone agresji w domu, bo rodzice pewnie myślą, że ten kto nie atakuje stanie się ofiarą (to moje przypuszczenia). Panie nie pochwalają też gdy ktoś broni słabszego, choć tu było to oczywiste, bo jego koleżanka sama powiedziała, jak było. Ona jest chudziutka takie chucherko, mają grupę dzieci, które się razem bawią no i inne dzieci coś jej popsuły i jeszcze potarmosiły. A ponieważ synula nie płacze tylko działa to zawsze wychodzi na to, że to on jest ten najgorszy jak nie da sobie w kaszę dmuchać ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...