Skocz do zawartości
Forum

Jak sobie poradzić z anoreksją atletyczną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Anka, mam 15 lat. Waze 31 kg (ale waha sie do 32) i 148 cm wzrostu. Potrzebuje pomocy. Ponad 3 lata choruje na anoreksje. Na poczatku jadlam bardzo malo, ale pozniej zaczelam wiecej jesc jak i wiecej cwiczyc. Wkrotce przemienilo sie to w obsesyjne cwiczenia i nie wiem jak sobie teraz mam z tym poradzic. Praktycznie biegam i cwicze po kazdym posilku (ok 20 min). Dziennie jem do ok 1500 kcal, 4-5 posilkow. Po prostu caly czas musze byc w ruchu, bo jak nie to wpadam w szal :( ja juz mam dosyc tych cwiczen. Nie mam juz sily. Chodze na terapie, ale wiele to nie daje. Jak mam jesc zeby skonczyc te cwiczenia i zeby jednoczesnie mi sie to nie odlozylo w tluszcz? Mama mu zakazuje cwiczyc, ale ja i tak robie swoje. Wf w szkole mam bardzo lekki (taki, ze prawie wcale), a na silownie i zaden klub fitness mnie nie stac. Bardzo prosze o fachowa porade :( dziekuje i pozdrawiam.
Anka

Odnośnik do komentarza

Musisz zaufać specjaliście do którego chodzisz... Innej drogi nie ma, skoro się leczysz to powinnaś robić wszystko aby zmienić podejście do tego. Ważysz mało, więc nawet jeśli Ci się coś odłoży to dobrze, pomyśl biust i piękne pośladki to też tkanka tłuszczowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...