Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenie do domu przez znajomego


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tykaninazmarsa

Jesteś dziwna i chyba masz jednak nie więcej niż 13 lat, szukasz sensacji i to zwykła prowokacja. Jesteś emo czy co? Weź patelnię i walnij się w łeb. A potem idź do mamy i poważnie z nią porozmawiaj o sprawach damsko-męskich i o twoich znajomych bo są dla ciebie stanowczo za starzy, dziecko... Piszesz takie pierdoły i potem się dziwisz że ludzie się z ciebie śmieją??? Jesteś dziecinna, nieodpowiedzialna, dziwaczna, marudna, naiwna i emo. Jak mają się nie śmiać??? Jeśli zamierzasz wyglądam przyciągać facetów to może od razu zacznij się ćwiczyć na galeriankę czy coś??? Bo twoje rozumowanie brzmi jak typowej, małoletniej galerianki!!! - ubiorę się i pokażę że umiem zarwać fajnego starszego faceta to nie będą się ze mnie śmiali! 30 letnich chłopów sobie odpuść dziecino, naprawdę, walnij się patelnią i idź poważnie porozmawiać z rodzicami, bo widzę że nie mają pojęcia jak córce odbiło i może z tego być jakaś emo tragedia...

Odnośnik do komentarza

Ej, kim jestem?:
Jestem szara myszka, śmieją się ze mnie, czy mogę iść do domu o 8 lat starszego wojskowego któremu podpadłam, nie powiem co zrobiłam ale poradźcie mi co mam zrobić bo wiecie lepiej, ale nie radźcie mi nic bo mnie nie znacie i wiem lepiej, nie chcę seksu ale nie wiem czy iść, może film pooglądamy albo porysujemy, albo on się zemści ale nie powiedzieć czym mu podpadłam, nie wiem, ej co mam zrobić, ej nie odpisujcie mi bo mnie nie znacie i gadacie głupoty a ja chcę się zmienić ale nie radźcie mi co mam robić bo chyba wiem lepiej i od teraz będę piękną wymalowaną lafiryndą i wam będzie głupio i zobaczymy kto się będzie śmiał!

Odnośnik do komentarza

~tykaninazmarsa
Jesteś dziwna i chyba masz jednak nie więcej niż 13 lat, szukasz sensacji i to zwykła prowokacja. Jesteś emo czy co? Weź patelnię i walnij się w łeb. A potem idź do mamy i poważnie z nią porozmawiaj o sprawach damsko-męskich i o twoich znajomych bo są dla ciebie stanowczo za starzy, dziecko... Piszesz takie pierdoły i potem się dziwisz że ludzie się z ciebie śmieją??? Jesteś dziecinna, nieodpowiedzialna, dziwaczna, marudna, naiwna i emo. Jak mają się nie śmiać??? Jeśli zamierzasz wyglądam przyciągać facetów to może od razu zacznij się ćwiczyć na galeriankę czy coś??? Bo twoje rozumowanie brzmi jak typowej, małoletniej galerianki!!! - ubiorę się i pokażę że umiem zarwać fajnego starszego faceta to nie będą się ze mnie śmiali! 30 letnich chłopów sobie odpuść dziecino, naprawdę, walnij się patelnią i idź poważnie porozmawiać z rodzicami, bo widzę że nie mają pojęcia jak córce odbiło i może z tego być jakaś emo tragedia...

O rany... I kto tu marudzi... W ogóle rozwalają mnie takie teksty "Ile Ty masz lat" co i rusz, do osób w sumie bardzo młodych. Oczekujecie od dwudziestoparoletnich osób zachowań szacownej 50 letniej natrony, zawsze wielce rozsądnej, poważnej, bezbłędnej, i najlepiej jeszcze abstynentki, a gdy tego nie widzicie, zaraz wrzeszczycie "Ty chyba masz 13 lat!(albo i mniej). Masakra, jakie smutasy i drętwiaki. :/

Odnośnik do komentarza

Ale wy nudne jesteście z tym skamleniem. Odludek masz rację, nie pomożemy ci w tej decyzji czy masz iść czy nie.

Masz jeszcze jakiś problem wymagający przedyskutowania z przypadkowymi, obcymi osobami, przy którym nie podasz żadnych konkretów i będziesz krytykować wszystkie odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza

odludek
nie mam 13 mam 5 lat :) i tak mądra jak na swój wiek, dziękuje :D w końcu to zakompleksieni Polacy, czują się lepiej gdy mogą kogoś zgnoić

Ja to chyba też bym koło 5 lat miała, jakbym przeanalizowała niektóre rzeczy u siebie w taki spsób jak to zacne i wielce rozsądne grono. ;) Ale chyba wolę" tyle mieć" i sobie trochę pożyć, niż od 15 roku życia być 50 latką.

Wiesz Odludek, ja uważam, że wnętrze jest bardzo ważne, ale nigdzie nie jest powiedziane, że Ty o to nie dbasz. Poza tym nie zgadzam się z tym, że wygląd w ogóle się nie liczy. Według mnie zawsze na to też się zwraca uwagę.

Odnośnik do komentarza

odludek
Dokłanie, poza tym ja nigdzie nie pisałam że liczy się TYLKO wygląd, Chodzi o to że najpierw facet patrzy na wygląd zanim zagada a pozniej na charakter a nie na odwrot

Masz racje, wyglad sie liczy. Ale piekno lezy w oku obserwatora. Tylko pustaki leca na wytapetowane lale, ktore nie widza nic oprocz swojej "urody". A po kilku latach wymieniaja je na "nowszy model". Kazdy ma w sobie jakies piekno. I kazdemu facetowi podoba sie inna kobieta, tak samo jak Tobie nie podoba sie kazdy facet. Mozna nie byc misska, ale miec wdziek, urok osobisty i tym budzic sympatie. Charakteru nie poznasz w kwadrans. Ale juz w o wiele krotszym czasie dostrzezesz wewnetrzny wdziek, bo emanuje sie nim na zewnatrz. Widac go w oczach, twarzy, mimice, zachowaniu. Zreszta... czy chcesz sie podobac wszystkim facetom? Wydaje mi sie, ze wystarczy Ci, gdy bedziesz najpiekniejsza kobieta swiata dla tego jedynego.
A tak wgl nie przejmuj sie glupimi postami. Zostan na forum.

Odnośnik do komentarza

Trzeba było od razu mówić że masz 5, to byśmy ci uwierzyli i tak nie ironizowali. Sorki. Zostań na forum jest śmiesznie. Franca ci doradzi najlepiej we wszystkim ma 3 fakultety i 16 lat. Jak dla mnie idź do tego 30 latka. Co złego może się stać? Idź. Problem rozwiązany! Kolejny wątek zakończony sukcesem!

Odnośnik do komentarza

Co do tego znajomego... Bardzo dziwne wydaje mi się, że nie uwierzył Ci w Twoje wyjaśnienia, a jednocześnie zaprasza Cię do siebie. Nie może się z Tobą pogodzić, a spotkać się z Tobą w jego domu może? Jak już, to najpierw powinno się załatwić to pierwsze. A jak nie, to nie ma sensu iść do kogoś z kim się nie jest w dobrych relacjach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...