Skocz do zawartości
Forum

Niestworzone historie koleżanki


Gość Martynazmłyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martynazmłyna

Witajcie, koleżanka opowiada mi głupoty jakoby w jej firmie dyrektor zamontował podsłuchy. Opowiada przy tym niestworzone historie. Czy to może świadczyć o chorobie? Martwię się o nią bardzo. Ona jest DDA i nie ma za wesoło w życiu. Jak jej pomóc, to moja najlepsza przyjaciółka.

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć na ile mówi prawdę na ile nie, bo może faktycznie tak jest i ma ku temu przesłanki, albo jest mitomanką lubi sobie coś wymyślić, aby podgrzać atmosfere. Jesli jednak zauwazylas, ze tematyka podsluchow, obserwacji, jakichs przesladowan powraca i caly czas jej sie wydaje ze ktos w jakis sposob ja przesladuje to faktycznie moze byc to niepokojacy objaw i w takiej sytuacji warto by bylo porozmawiac z nia szczerze czy jej to nie meczy, czy nie zastanawiala sie ze to moze byc jakis problem, czy np nie chcialaby porozmawiac z psychologiem. Ale zanim to nastapi najpierw udowodnij jej ze sie myli, np niech Ci pokaze, wytlumaczy dlaczego tak sadzi i dlaczego to raczej nie jest mozliwe.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

alez wy jestescie naiwni. A myslicie, ze jak ktos pracuje w ksiegowosci a jego szef kreci grube walki i ma plan kogo wrobic w takie g....i kto beknie za cudze walki to on nie montuje podsluchu?
hahaha (gorzki smiech mnie ogarnia).

A skad taka swolocz bedzie wiedziec w 100% czy mu inni dobrze donosza i czy dobrze wybral kozla ofiarnego?

Odnośnik do komentarza

Na pewno zdarzały i zdarzają się takie rzeczy, że dyrektor montuje podsłuchy, mimo wszystko bardziej skupiałabym się na jakiegoś typu chorobie u Twojej koleżanki. Jeżeli chcesz jej pomóc, musisz najpierw się z nią bardziej zżyć żeby cokolwiek niepokojącego zauważyć.

To Twoja koleżanka czy przyjaciółka? Bo piszesz i tak i tak, a to wielka różnica :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...