Skocz do zawartości
Forum

Szybki spadek wagi a głodówka


Gość lololloalaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo wiedziałam gdzie zapytać, na jakim forum czy psychologia czy medycyna ale może jest ktoś kto mógłby pomóc. Jak zmotywować się i wytrzymać głodówkę. Czy są jakieś sposoby żeby szybko stracić na wadze ? ( oprócz wymiotów bo mnie wykańczają przez pieczenie gardła ) Mogą być niebezpieczne..

Odnośnik do komentarza

Posuwam się do tak drastycznych sposobów bo chcę być idealna. Teraz mam dla kogo. Około 5 miesięcy temu w dwa miesiące zrzuciłam 9 kg. Teraz nie wyglądam na otyłą. Mam normalną sylwetkę zdaniem innych. Ale ja chcę więcej. Myślę żę to coś w stylu apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mam 163 cm wzrostu i ważę 59 kg. Jestem młoda. Zdaję sobie sprawę, żę to niebezpieczne, ale nie zależy mi. Tak tak..mogę mieć problem ze sobą, nie przeczę. Chcę wagę dobić do 50 kg i wtedy przestanę. Wiem kiedy przestaćbo ustaliłam sobie granicę

Odnośnik do komentarza

Dziś ustaliłaś taką granicę, a jutro możesz ją zmienić. :) Nie lepiej chudnąć poprzez zdrową dietę i ćwiczenia? Przy okazji możesz ujędrnić sobie sylwetkę, pupę... czyli wyglądać jeszcze lepiej!
Do tego, jeśli będziesz głodować, może i szybciej schudniesz, ale skóra Ci zszarzeje, włosy zmatowieją, wysuszą się, będą łamać i wypadać, podobnie zniszczysz sobie paznokcie. Na pewno nie będziesz wtedy bardziej atrakcyjna niż przed schudnięciem. Bycie chudą a ładną i atrakcyjną, nie koniecznie idą w parze...

Mam koleżankę, która postawiła na taką "dietę", jak Ty. Efekt? Schudła. Obwisła jej skóra pod pachami, na szyi. Obwisły cycki, bo miała duże. Zanikł jej okres. A dzisiaj wygląda już tak jak poprzednio (lub gorzej), bo zapewne wróciła do normalnego jedzenia. - takie błędne koło, tylko że nie widać po niej, by ponownie próbowała wrócić do odchudzania się.

Odnośnik do komentarza

Malinka ma rację,
tylko zmiana diety na stałe ma sens ,
tak jak Ty postępujesz to prosta droga do anoreksji i bulimii,,
jeśli coś zmienimy w diecie,np.nie jemy słodyczy,kolacja lekko strawna o godz 18-tej, chudniemy ,ale jak wrócimy starych nawyków nastąpi efekt jojo,
wiec najpierw zastanów się z czego możesz zrezygnować na stałe i taka dietę zbilansowaną trzymaj cały czas.

Jeszce raz piszę ,głodówka to droga donikąd.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Malinka ma rację,
tylko zmiana diety na stałe ma sens ,
tak jak Ty postępujesz to prosta droga do anoreksji i bulimii,,
jeśli coś zmienimy w diecie,np.nie jemy słodyczy,kolacja lekko strawna o godz 18-tej, chudniemy ,ale jak wrócimy starych nawyków nastąpi efekt jojo,
wiec najpierw zastanów się z czego możesz zrezygnować na stałe i taka dietę zbilansowaną trzymaj cały czas.

Jeszce raz piszę ,głodówka to droga donikąd.


Jak będziesz ważyła 50 kg, to nie będziesz idealna tylko chuda.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Wiem że mogę stracić kontrole. Myślałam też nad tabletkami zwanymi spalacz tłuszczu ale nie wiem gdzie je dostać bo są nielegalne. A szybki spadek wagi jaki już miałam nie przyniósł efektu jojo bo równocześnie dużo ćwiczyłam, mało jadłam , dużo piłam i stosowałam balsamy ujędrniające.

Odnośnik do komentarza

~autroka
Wiem że mogę stracić kontrole. Myślałam też nad tabletkami zwanymi spalacz tłuszczu ale nie wiem gdzie je dostać bo są nielegalne. A szybki spadek wagi jaki już miałam nie przyniósł efektu jojo bo równocześnie dużo ćwiczyłam, mało jadłam , dużo piłam i stosowałam balsamy ujędrniające.

W zależności co masz na myśli mówiąc spalacz tłuszczu. Bo jeśli chodzi ci o termogenik to jest on dostępny w każdym sklepie czy aptece, ale jeśli mówisz o DNP to już kompletnie Cię pogięło. Sorry za szczerość ale już był przypadek ugotowania się od środka po tym cudzie chemika. To jest środek wykorzystywany do produkcji materiałów wybuchowych i pestycydów....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...