Skocz do zawartości
Forum

Strach przed byciem biseksualistką


Gość selena gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość selena gomez

Do tej pory ciągle byłam hetero, ale teraz zauważyłam ze interesują mnie też dziewczyny wręcz czasami podniecają np. te ładnie site models z internetu. Ale głównie interesują się męską płcią. Mam czasami homoseksualne fantazje. Przeglądam na necie pytanie czy popiszę jakaś less już raz bym napisała, ale nie zrobiłam tego. Czuję że mogłabym być w związku z dziewczyną, ale marzę o związku z chłopakiem już od dawna. Poza tym mam trzynaście lat, a ten problem mam od jakichś dwóch-trzech miesięcy. Albo dzisiaj myślałam co zrobić by spodobać się jakiejś dziewczynie. Wiem psychiczna jestem... Proszę pomóżcie bo sobie coś zrobię! Co ja mam zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość selena gomez

Mam ten problem od 3-4 miesięcy. A więc:
1. interesuję się również dziewczynami, ale głównie chłopakami
2. przeglądam pytania czy popisze jakaś less
3. mam homoseksualne fantazje
4. kocham chłopaka bardzo mocno (to akurat bardzo dobrze)
5. często dziewczyny mnie pociągają/podniecają
6. raz pomyślałam co zrobić by spodobać się jakieś dziewczynie

Boszz...Mam 13 lat, ja jestem nienormalna, prawda? Tak się boję że jestem biseksualna...Jak tak to sobie coś zrobię. Bo co to będzie za życie? Ja siebie nie będę akceptować, rodzina mnie też nie, znajomi w szkole...Życie w ciągłym cierpieniu...Czy to tylko przejściowe? Macie/mieliście tak jak ja?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, niektóre z Twoich objawów pasują również do bycia hetero. Po drugie, same fantazje na temat osób tej samej płci nie są czymś nadzwyczajnym w wieku dojrzewania. A teraz właśnie w nim jesteś. Po trzecie, masz dopiero 13 lat, więc masz jeszcze czas, aby wyrobić sobie zdanie na ten temat. Orientacja seksualna kształtuje się co najmniej do 18 roku życia, jeśli nie dłużej. Podsumowując, nie masz się czym przejmować jak na razie, nie martw się na zapas.

Odnośnik do komentarza
Gość słodkadziewczyna

Nie akceptuje mnie rodzina, nie akceptują mnie w szkole bo wszyscy myślą że jestem nienormalna. Wszyscy tak myślą więc jestem samotna. Jestem dziewczyną i jestem w związku z dziewczyną. Jestem bi bo interesują mnie też chłopcy, nawet bardziej niż dziewczyny, ale teraz jestem szczęśliwa w związku z Eweliną (imię mojej dziewczyny), chciałabym mieć przyjaciół, ale w mojej szkole nikt nie toleruje biseksualizmu. Nie chcę równicześnie pozbawiać się szczęścia z dziewczyną by inni mnie zaakceptowali taką jaką jestem. Ewelina też ma przez to problemy. Kilka razy całowałyśmym się publicznie, chodzimy razem za rękę...Kiedyś nie mogłam zaakceptować swojego biseksualizmu, ale teraz widzę że to nic złego. Co zrobić by inni też to zobaczyli?

Odnośnik do komentarza

W jednym wątku powinnaś pisać ,bo cięcie powodowane jest pewnie brakiem akceptacji.

Nie oczekuj akceptacji bo jej nie będzie,nasze społeczeństwo jeszcze długo nie zaakceptuje homoseksualizmu bo tego nie rozumie,ja w sumie też nie,
ale jestem tolerancyjna,uważam,że jest to każdego sprawa indywidualna ,nie mnie to oceniać,

Homoseksualizm był,jest i będzie ,kiedyś był głęboko skrywany i było dobrze ,jak wychodzi na światło dzienne to ,źle ,hipokryzja nie zna granic.

Szczególne oburzają się Ci głęboko wierzący,ale skoro wierzą ,że człowieka stworzył Bóg to powinni pogodzić się z jego skłonnościami,jak wszystko pochodzi od Boga to wszystko...

Powinnaś być pod opieką psychologa, bo nie radzisz sobie z emocjami.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...