Skocz do zawartości
Forum

Długie i obfite krwawienie po pettingu


Vince

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja dziewczyna jest jeszcze niepełnoletnia, ma 17 lat. Chciałbym opisać dokładnie i szczegółowo sytuację która miała miejsce w sobotę i bardzo proszę Lekarza specjalistę Ginekologii o wypowiedź czy to jest normalne czy niebezpieczne..

Przedwczoraj w Sobotę około godziny 21:00 uprawiałem z dziewczyną petting jej okolic intymnych. Robiliśmy to dopiero 2 raz. Moja dziewczyna jest dziewicą. Powiedziała, że nie odczuwa przyjemności z tego. W momencie kiedy nas poniosło tzw "Pożądanie", "nakręciliśmy się", włożyłem dwa palce do środka i zacząłem ją intensywniej pocierać w momencie kiedy przyspieszyliśmy i mocniej ucisnąłem ją w środku i włożyłem palce trochę dalej poczułem, że jest mokro, myślałem, że to śluz ale po wyciągnięciu ręki miałem na palcach dość krwi. Ona nie czuła żadnego bólu tylko dyskomfort, przestraszyła się ale poszliśmy do łazienki żeby zobaczyć co się stało, ona wycierała się papierem tam i krwi było obficie. Po powrocie do domu ubrała podpaskę i nadal jej leciała krew. Następnego dnia w Niedzielę czyli wczoraj podczas oddawania moczu rano, leciała krew, Podczas mycia się pod prysznicem krew leciała ciurkiem po udach także obficie oraz wyleciały jej takie skrzepy, chyba krwi ? i po zmianach podpasek zawsze były pełne. Nadal nie odczuwa żadnego bólu. Dzisiaj troszkę ustało.

Czy to przebita błona ? Czy możliwe jest, że po przebiciu błony dziewiczej dziewczyna może krwawić częściej i przez kilka dni ?

Martwimy się. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...