Skocz do zawartości
Forum

Przebieranie w damskie ubrania i zostanie transwestytą


Gość trans

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy . Moja babcia która uzmysłowiła nam siłę wody glacjologicznej czyli takiej uzyskanej z lodu do picia, zmarła w wieku 107 lat wskutek zakażenia przez złamaną gałąź kiedy rwała wiśnie .
Wyglądała najwyżej na 50 .
Ojciec ani ja takiej rewelacyjnej dysproporcji pomiędzy wiekiem a wyglądem nie osiągnęliśmy bo teraz zamrażamy w zamrażarce wode w plastikowych butlach a potem ją powoli rozmrażamy więc co to za woda glacjologiczna . Teraz używam źródlanej 1,5 litra ,dawniej mroziłem kranówę .
Taka woda jest lepsza od zwykłej zamiast kilku procent ma kilkadziesiąt procent wody strukturalnej , organizm ją przyswaja w całości , nawadnia się prawidłowo ale takich właściwości jak woda ze zwykłego czystego lodu nie ma . Teraz nie opłaci mi się zaczynać łażenia po psychologach. Jak pociągnę jeszcze ze dwadzieścia lat to będzie cud . Wprawdzie wyglądam nie najgorzej ale mój tata wyglądał jeszcze lepiej a po skończeniu 90 zasłabł na ulicy i policjanci zamiast go ratować stracili kupę czasu na ustalenie ,że nie ukradł nikomu dokumentów w efekcie czego zszedł wskutek krwotoku wewnętrznego .
Nawet nie wiedziałem ,że nie żyje dopóki nie znaleźli mnie jako spadkobiercy .
Mam spory problem z równolatkami którzy są mało sprawni i nie mam z nimi o czym gadać , jedynym tematem dla nich jest co którego boli , gdzie był u lekarza czy może się wypróżnić czy nie , kiedy się zapisał na jaki termin i tam takie duperele .
Próbowałem związku ale jak się taka rozbierze to porzygać się można na sam widok , już nie wspomnę o wyglądzie i zapachu majtek.
Z kolei z młodszymi, no to nie ta epoka zwłaszcza jak się połapią ,że jestem emerytem dobrze po 60. Jakąś rozrywkę musze sobie zorganizować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...