Skocz do zawartości
Forum

Przebieranie w damskie ubrania i zostanie transwestytą


Gość trans

Rekomendowane odpowiedzi

Notaga,
chyba nie w tym wątku napisałeś o tym leku. I Ty chyba chcesz się zatruć, to spray do użytku zewnętrznego, z tego co przeczytałam. Jeśli Ci pomagał, to kup coś podobnego ale, żeby można było używać na błony śluzowe.
Przekręcisz się jak będziesz tak postępował.
Pzdr

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość tranwestyta

ja jestem podobny do ciebie tylko mam gorzej bo mieszkam z rodzicami i nie mam gdzie sie przebierać ani nic musi mi wystarczyć patrzenie na wystawy sklepowe i na damskie ciuchy co mam zrobić jeśli przeczytasz to mi odpisz

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

notaga1001
facet w damskich ciuchach.

wprawdzie nie podzielam Twoich upodobań ale jestem Twoim wielkim fanem :
po pierwsze to robisz wrażenie
a po drugie to uwielbiam stópki w balerinkach :)
serdecznie pozdrawiam
odmieniec Pangolin

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Lena V.
Nie no, jeansy masz w pytę, postrzępione, na czasie i w ogóle.. ale o co chodzi z tym jęzorem i paluchem na ustach?
Oświecisz mnie?

a w ogóle to Ty mnie też przerażasz - Dama, która pisze "w pytę" ..... hahahaha ...... a fe :)

Odnośnik do komentarza

Pangolin2
Lena V.
Nie no, jeansy masz w pytę, postrzępione, na czasie i w ogóle.. ale o co chodzi z tym jęzorem i paluchem na ustach?
Oświecisz mnie?

a w ogóle to Ty mnie też przerażasz - Dama, która pisze "w pytę" ..... hahahaha ...... a fe :)

Po pierwsze wcale nie wiesz, czy jestem damą. Jestem niemiłą jędzą, więc mi wszystko można.
Po drugie, "pyta" mi bardzo pasowała do tego języka i palca przy ustach. Chyba nie komentowałam świętego obrazka.
Po trzecie, lepiej być jędzą, mówiącą " w pytę" niż cierpieć na rozdwojenie, albo i roztrojenie osobowości i motywów.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

No cóż... Sama lubię się przebierać w różne stroje(zwłaszcza z dawnych epok); zawsze na jakieś imprezy wśród przyjaciół coś ciekawego przywdziewam(damskie ciuchy,niektóre projektuję sama) i to jest przyjemne; zwłaszcza, że moje środowisko również lubi tego rodzaju wygłupy. Nawet gdy któryś z kolegów przywdzieje damskie ciuchy-śmieję się z tego, bo wiem że to zabawa. ALe w przypadku Autora postu trudno mi się śmiać z jakichkolwiek przyczyn. Dla mnie liczy się także estetyka i intencja, dlatego -ok, na imprezę przebieraną mogłabym CIę zaprosic, ale nie każ mi się oglądać tak na co dzień. Chociaż nie potępiam, trochu rozumiem, to jednak jestem tradycjonalitką o przydział i podział ubraniowy dla kobiet i dla mężczyzn z osobna.

Odnośnik do komentarza

notago, chyba zwiariowałeś:) WItam Cię i ja ale po prostu, w żadnym klubie:)
Nasze intencje są zupełnie inne. Nie przebieram się w męskie ciuchy, czuję się doskonale jako kobieta, w ubraniach kobiecych; przebieram się na różne okazje czy występy ( śpiewam)-bo jest to przyjemne i lubię zmiany.
Nie miej żalu ale jak na mój gust obleśnie wyglądasz w tych damskich ciuszkach, wolałabym CIę w męskim wydaniu.

Odnośnik do komentarza

Wyglądam jak kobieta, bo jestem i czuję się kobietą; normalnie - w sensie standardowo:)

Powiem Ci, że nie przekonujesz mnie w tych ubrankach i jakoś z trudem obejrzałam 2 zdjęcia, po prostu nie mój klimat. Ale pogadać można. Ciekawi mnie co czujesz gy się przebierasz? CO Ci to daje? Czy wychodzisz tak na ulicę? Kto do jasnej anielki robi Ci zdjęcia? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...