Skocz do zawartości
Forum

Cieknący płyn z sutków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od lat leci mi nie wielka ilosc plynu z sutkow, wyglada jak zolte mleko. Widac to dopiero jak zdejme biustonosz, na miseczkach sa zolte kropki. Przez jakis okres prawie tego nie bylo. Kilka dni temu jak chlopak bawil sie moimi piersiami i je ssal, to poczul kwasny plyn i sie zdziwil. Dodam ze nie ssal ich mocno. Miesiaczka zaczela mi sie dopiero z 1,5 roku temu i miesiaczkowalam z 2 x na rok. Chodzilam do ginekologa i przepisal mi tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie okresu, tak tez sie stalo. Mialam robione badanie krwi na hormony i wyszly mi dziwne badanie, dokladnie nie wiem jak to nazwac, wiem ze byl problem z hormonami. Lekarz powiedzial ze to mogla wyniknac z powodu stresu przed badaniem i zebym je powtorzyla po pol roku. Najgorsze jest to ze tutaj za granica przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych 'NIE ROBIA BADAN' ! Nie wiem jak jest w Polsce. Ginekolog po prostu mnie sie zapytal jakie bym chciala... Wtedy sie na tym nie znalam bo nie chcialam tego nigdy brac. I przepisal mi zle, bo wymiotowalam, mialam dusznosci itd. Teraz mam prawidlowe, okres nie jest obfity, tylko ze ledwo wytrzymuje z bolu. Nie wiem czy to moze z tym jakies powiazanie. Chcialabym zaprzestac brania tych tabletek bo odkac je biore przybylo mi 7 kg i zrobilam sie leniwa...Dodam jeszcze ze mnie piersi nie bola non stop, jedynie przed okresem i mam dobrany biustonosz (nie cisnie mnie). Wiecie moze czy to normalne? Bo moj ginekolog jest do bani... eh...

Odnośnik do komentarza

Zmienilam ginekologa wlasnie, i u tego co teraz jestem nie robilam zadnych badan na hormony. Teraz ciezko jest znalezc "dobrego" lekarza tak na prawde ;( Mam problem z flora bakteryjna pochwy, a on stwierdzil ze to sami zniknie i przepisal mi plyn do higieny intymnej... Biore tabletki antykoncepcyjne, wiec moje hormony powinny byc chyba uregulowane?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...