Skocz do zawartości
Forum

Narzeczona za szybko dochodzi podczas seksu analnego


puchałke

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się nie śmiać ani nie negować naszych preferencji seksualnych. Mianowicie moja kobieta za szybko dochodzi...ale analnie. Przede mną z żadnym innym facetem nie próbowała tego rodzaju seksu. Jako, że ja wręcz jestem fanatykiem tego rodzaju stosunku i mam już dość w tym spore doświadczenie wiedziałem jak się za to zabrać żeby było jej przyjemnie od pierwszego jej razu ( w ten sposób). Moje zdziwienie nastąpiło jednak jak bardzo mocno i silnie to na nią oddziaływuje. Otóż za klasycznym seksem nigdy nie przepadała, owszem sprawiało jej to przyjemność ale nigdy wcześniej z żadnym w taki sposób nie doszła, ze mną też nie. Niektóre kobiety po prostu tak mają. Mam już dość spore doświadczenie w seksie i wiem, że naprawdę różnie kobiety reagują na bodźce ale w pewnym momencie zauważyłem, że po odpowiednim "zagraniu" jak którąkolwiek ze swoich poprzednich przekonałem do seksu analnego to KAŻDA była zachwycona. Moja kobieta natomiast przeszła je wszystkie. Jestem długodystansowcem i potrzebuję przynajmniej 20-30min żeby dojść i niestety klasycznie się nie da, bo nie sprawia jej to wystarczająco przyjemności, szybko robi się sucha itd...tak, wiem że są żele żeby dłużej to podtrzymać ale kurde no nie jestem w tedy sam w stanie tak dobrze to przeżywać widząc jak ma wypisane na twarzy żebym w końcu skończył...Anal natomiast jest za krótki...najdłużej udało mi się go utrzymać może 6-7min a zazwyczaj trwa to mniej niż 2 minuty. Próbowałem już wszystkich sztuczek jakie znam. Dochodzi tak tylko podczas tego jak "pracuję" moim penisem w jej pupci jednocześnie palcem masując jej łechtaczkę. Bez tego masowania pupa ją już boli, więc to odpada i za cholerę nie wiem już co robić......Próbujemy tak się zgrać już od prawie roku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...