Skocz do zawartości
Forum

Tęsknota za domem


Gość Aga9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat Wyjechałam do francji aby pomóc starszej samotnej ciotce w obowiązkach domowych ale bardzo tęsknie za domem jestem tu od 9 sierpnia do 21 grudnia ale nie mogę sobie poradzić z tęsknotą zwłaszcza za mamą cały czas chodze przybita mam doła Dodam że ciotka ma małe mieszkanie i nie ma bardzo nic do roboty. ma też trudny charakter często się z nią kłócę Nie wiem co robić często w nocy płacze bo nie moge sobie jakoś z tym poradzić. Nie mogę sobie wogóle znaleźć miejsca bardzo tęsknie. Prosze o rade jak wytrzymać do tego grudnia i nie zwariować. Dodam też że pierwszy raz jestem tak daleko i na tak długi okres od domu;(

Odnośnik do komentarza
Gość Też matka

Chyba prawie wszyscy maja ten problem ja byłam wręcz uzależniona od mamy ,nie chciałam nigdzie mieszkać tylko w pobliżu mamy codziennie ją odwiedzałam, kiedy zmarła miałam 32 lata i nie umiałam żyć bez niej chociaż miałam swoją rodzinę przykleiłam się do siostry i dopiero po 25 latach mogłam funkcjonować normalnie.Trwało to długo zrozumiałam że można się uzależnić od osób bliskich dlatego radzę Ci próbować po mału być samodzielnym człowiekiem nie mówię żeby nie tęsknić ale uważać aby to nie przeszło w uzależnienie bo życie w takim stanie nie będzie Cię cieszyło to jest straszne przeszłam to nie wiedząc bo myślałam że normalną rzeczą jest tęsknić za mamą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...