Skocz do zawartości
Forum

Partner chce wrócić do byłej żony


Gość lilka28

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro cię rozczarować ,ale jeżeli partner nie walczy o związek,tylko proponuje separację ,to wy razem nie będziecie .Facet zostawia sobie furtkę,aby w razie czego mieć gdzie przytulić głowę i oczywiście mieć fajny sex zanim nie znajdzie innej z którą stworzy stały związek.On o Was nie walczy,tak mu wygodnie ,a ty się oszukujesz.

Odnośnik do komentarza

masz silną psychikę ja nie dałabym rady takiej niepewności jestem w związku 13 lat różne dni słoneczne ale i z gradem za mną i moim mężem ale nigdy nie wytrzymałabym separacji w tym wszystkim i tak to nie jest najgorsze tylko twoje odkrycie co do byłej żony i tego że rozwiódł się i chce wrócić moim zdaniem bawi się uczuciami jednocześnie chce być i nie być z żoną czy kochanką i nie zdziwiłoby mnie to że ma jeszcze kogoś na boku mam nadzieję że nie urazi Cię moja opinia bo naprawdę przykre jest to co przechodzisz w tym momencie i do tego sama łudząc się nadzieją co dalej będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość JulkaMarie

Hej lilka28,
Znalazłam Twoja historie na forum, szukając odpowiedzi dla siebie na pytania, ktore mnie dręczą.. mam bardzo podobna historie , która sie ciągnie juz kilka lat. Jestesmy razem, potem on ucieka, potem wraca i tak w kółko... jestem bardzo tym zmęczona, ale nie potrafię go przestać kochać , jestem za słaba na to..
ciekawa jestem jak sie potoczyły Twoje losy? Jestes z tym swoim mężczyzna ?
Pisałaś to był rok 2013, wiec kilka lat minęło.. prosze daj znac ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...