Skocz do zawartości
Forum

Molestowanie dziewczyny przez partnera babci


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem mam dziewczyne i bardzo ja kocham. jej tata nie zyje a mama jest chora opieke prawna nad nia ma babcia która zwiazała sie z innym. powiedziała mi ze zdarza sie ze ten facet babci namawia ja do seksu obmacuje. najchetniej bym go zabił ale to nic nie da. mówiła o tym babci a ona na to ze sobie cos wymysla i jej nie wierzy. Ma 17lat i nie moze sie do mnie wyprowadzic dopiero za rok. nie wiem robic:( jak jej pomóc

Odnośnik do komentarza

Niech raz jeszcze porozmawia o tym z babcią. Dobrze byłoby zgłosić to i niech się tym facetem zajmą. Najwazniejsze to nie być biernym, nie przyzwalać na niechciane sytuacje tego typu, ponieważ dreczyciel dalej będzie się tak zachowywał.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Można coś takiego zgłosić na policję, opowiedzieć dzielnicowemu. Nie jest to sytuacja jaką powinno się załatwiać po cichu, polubownie. Nawet jeśli ten facet się wykręci to takie coś będzie odnotowane i z pewnością nie będzie miał ochoty na ponowną wizytę policji.
Twoja dziewczyna może potrzebować rozmowy z psychologiem, możesz jej podsunąć ten pomysł.
Można także zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej i opowiedzieć o zajściu. Można także zadzwonić pod nr.: 116111 - to telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, darmowy z domowego i komórki.
No i porozmawiać jeszcze raz z babcią.
Prawo jest po stronie Twojej dziewczyny. Może być trudno je wyegzekwować ale warto spróbować.
Ja będę w Polsce dopiero w przyszłym roku więc ta opcja odpada niestety...
Pozdrawiam serdecznie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Anonim, współczuję Twojej dziewczynie, i ani trochę się nie dziwię Twojemu wzburzeniu...
Zgadzam się z przedmówcami, trzeba to zgłosić, nie można tego tolerować. Może dałoby się też tego faceta nagrać? To co mówi, te jego propozycje, również mogą być istotnym dowodem, wskazującym na jego intencje. Może w tym Ośrodku Interwencji Kryzysowej doradzili by coś jeszcze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...