Skocz do zawartości
Forum

Lęk przy zaburzeniach obsesyjno kompulsyjnych


Gość Holandiaa1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Holandiaa1

Witam cierpię na zaburzenia obsesyjno kompulsyjne. Mam 16 lat spotykam się z chłopakiem i nawet się nie całowaliśmy tylko przytulamy i wgl. I zawsze po spotkaniu z nim boję się że pomiędzy mną a nim mogło dojść do sexu tylko ja tego zwyczajnie nie pamiętam. I czuje coś w miesjcu intymnym boję się że to sperma i leje wodę na to miejsce intymne wczoraj jak wróciłam ze spotkania z nim to zrobiłam wieczorem i dizisaj znowu jak wstałam . Czy możliwe jest że uprawiałam z nim sex ale tego po protu nie pamiętam ? Bo nimi jak z nim jestem to pamietam co robimy ale to jest tak jkaby teraz moja nowa fobia to że wyjdę z nim i jak jesteśmy sam na sami to ze mogliśmy sex uprawiać a ja tego po prostu nie pamiętam. I tak jest za każdym razem pos tpokaniu z nim chyba z 10 min lałam wodę tylko z prysznica na moje miesjce intymne to samo wieczorem i rano po wstaniu poszułam że chyba mam mokro w tym miejscu intymnym wiec tez lałam dobre z 10 min na miejsce intymne wodę. Niby jak to zrobiłam dziisaj rano czułam spokój ale poszłam do łazienki i poczułam mokro jkaby na jednej ściance zewnętrznej i boję się że przy tym mogło mi ta sperma wypłynąć. Wiem że to absurdalne ale nie mam o tym z kim porozmawiać. A leje wodę by pozbyć sie spermy. Czy jest ryzyko nie daj boże ciąży ? Ja jestem za młoda mam 16 lat .

Odnośnik do komentarza
Gość Holandiaa1

Chodzę na terapię mkam 16 lat i całe życie przed sobą. Czy to możliwe że mogłabym z nim uprawiać sex i o tym nie pamiętać ? Wydaję mi się że na pewno pamiętałbym swój pierwszy raz bół że ubierałam itp.. Takie życie psychopatki ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...