Skocz do zawartości
Forum

Wszystkie objawy ciąży a brak ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Kochałam się z moim partnerem w dniach 13-18 lipca. Nie zabezpieczyliśmy się wychodząc z założenia, że już jesteśmy w takim wieku, że dziecko już może pojawić się w naszym życiu. Mam bardzo nieregularne miesiączki, najwcześniej po 28 dniach, a najpóźniej nawet po 35. Zawsze notuję kiedy dokładnie dostaję okres i ile trwa, ale niestety w czerwcu mi to umknęło. Podejrzewam, że nie było to wcześniej niż 17.06 i nie później niż 23.06. Tak więc do końca nawet nie wiem, czy miałam dni płodne czy też nie. Kilka dni po stosunku, zaczęłam czuć się inaczej. Nawet trudno to określić. Spadł mi apetyt, praktycznie nic nie jadam, choć zawsze lubiałam sobie podjeść, ból (niewielki) jajników (raz jednego, raz drugiego), podbrzusza, zaczęłam mieć nudności z odruchami wymiotnymi (ale nie wymiotowałam), ból krzyżowy, ból piersi - taki od wewnątrz, nie są nabrzmiałe i jak je dotykam też nie bolą, jednym słowem nie jest to typowy ból piersi przed okresem. W pewnym momencie pomyślałam, że jestem w ciąży, ale 24.07 dostałam okres. Nie wyglądał on tak jak zawsze, trwał zaledwie 2 dni (normalnie mam około 5-6) po czym nic nie było, a czwartego i piątego dnia pojawiła się taka lekko brązowa wydzielina w niewielkiej ilości. Nie wiedziałam co o tym myśleć, więc szybko pobiegłam do apteki po test, który zrobiłam następnego dnia rano i wyszedł negatywnie. Dla pewności 29.07 udałam się na badanie krwi. Wynik wyszedł negatywnie. Niestety choć, ciąży brak wszelkie dolegliwości zostały (poza odruchami wymiotnymi). Czy badanie zrobiłam za wcześnie? Co mogą oznaczać, te wszystkie dolegliwości? Wizytę u swojego ginekologa mam dopiero na 21.08, dlatego proszę o jakieś sugestie. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Różnie bywa zrób za tydzień lub dwa dla pewności jeszcze test bo ja ostatnio też robiłam testy i nic nie wychodziło i test z krwi też negatywny ale po 2 tygodniach po przemeblowaniu zaczął mnie boleć brzuch i pomyślałam a lepiej dla pewności sprawdze i bach 2 kreski poszłam do lekarza wynik pokazywał z beta ze jest 5 tydzień a na usg dziecka lekarz mówił ze pewnie za wcześnie.ze to pewnie dopiero początek 3 tyg poszłam do lekarza 3 tyg później i dziecko ma 2 cm ponad a ja jestem w 9 tyg ciąży więc różnie.to.z tymi ciazami bywa

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z zamieszczonego przez Panią opisu wynika, że badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi wykonała Pani 11 dni po stosunku. Taki wynik jak najbardziej uznawany jest za wiarygodny. Jak sama Pani wspomniała, Pani miesiączki są nieregularne. Dołączając do tego wszystkie opisane objawy powinniśmy pomyśleć o zaburzeniach hormonalnych. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka - w tym celu proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...