Skocz do zawartości
Forum

Skąpe brązowe upławy a ciąża


Gość ra...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 30 lat od pięciu staramy się z mężem o dzidziusia bez skutku. W kwietniu miałam zabieg usunięcia cysty dodatkowo udrożniono mi jajowody. Od trzech dni zamiast planowanej miesiączki mam skąpe brązowe upławy i to tylko w dzień. Czy to możliwe że jestem w ciąży? Dodam jeszcze że prócz upławów nie mam żadnych objawów ciąży. Czy istnieje możliwość że jestem w ciąży i czy to nie jest za szybko od zabiegu?

Odnośnik do komentarza

Witam!
W przypadku starań o dziecko nie można wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku. Inną przyczyną plamień mogą być zaburzenia hormonalne, infekcja, czy zmiany w obrębie narządów układu płciowego. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Pol roku temu przeszłam operacje wycięcia potworniaka na jajniku. Od tego czadu mam nieregularne cykle miesiączkowe 25-33 dni. 29 dnia cyklu kochałam sie z partnerem. Był to stosunek zabezpieczony prezerwatywa. Dzis jest 36 dzien cyklu i zamiast miesiączki, 3 dni temu pojawiły sie brunatne, skąpe upławy ze skrzepami. Występowały juz przed operacja. Jaka jest realna szansa na to, ze jestem w ciąży? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...