Skocz do zawartości
Forum

Teściowa nie przybyła na ślub


Gość Frugol

Rekomendowane odpowiedzi

16.07.13 [14:24]
[zgłoś do usunięcia]
gość
Mieszka co prawda w USA ale z tego co wiem to regularnie przylatuje do polski( przyleciala na pogrzeb swoich rodzicow, komunie w rodzinie.Nasz slub odbyl sie we wrzesniu 2012, w grudniu przeprowadzilismy sie tez do USA.Jej wytlumaczeniem bylo (!!!!!) ze przeciez I tak nas zobaczy we wrzesniu to po co leciec!!!! Dodam tylko ze dostala zaproszenie na komunie w tym roku w maju, decyzje o wylocie na ta komunie podjela niemal natuchmiast.Ja sie pytam jaka matka tak postepuje Bo w glowie mi sie nie miesci?!
Odpowiedz na ten temat »
Wiem jeszcze ze glupio sie pytala syna a mojego meza czy ma przylatywac???? Nie rozumiem takiego postepowania wogole! Syn zaprasza a ona zadaje takie pytanie?

Odnośnik do komentarza

Fugol, może po prostu musisz przyznać, że Twoja teściowa to zołza i nie rozumie na czym polega rodzinność. Ale może to lepsze niż wtrącanie się,wymądrzanie i dyktowanie swoich warunków. Ciesz się, że nie masz teściowej na codzień. A jak nie ma ochoty przylecieć na ślub syna to musi być po prostu lekko nie normalna. Ale taka już pewnie jest.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za porady.No niestety taka to ona juz jest I jeszcze rosci sobie prawa do syna majac go wczesniej w 4 literach!ja sie tak zastanawiam czy to ze ona kocha tylko straszego synka nie jest powiazane z faktem ze ona przed urodzeniem mojego meza byla w ciazy i poronila lekarze nie dawali jej szansy na kolejne, a 7 lat pozniej urodzil sie moj maz.Moze ona wtedy przelala cala swoja uwage na te jedyne dziecko I tym Samym zamknela sie na inne dziecko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...