Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z brzydką cerą?


Rekomendowane odpowiedzi

Kosmetyki naturalne związane tylko z ekologicznymi uprawami. Mają nawet dostawców ze Szwajcarii, albo takie gospodarstwa, które nigdy nie stosowały pestycydów https://e-naturalne.pl/pl/p/Retinol-Active-odzywczy-krem-przeciwstarzeniowy/808, więc to się jednak przekłada na jakość preparatów. Ekstrakty z kwiatów, sporo egzotycznych kwasów, kosmetyki głęboko odświeżające dla wszystkich rodzajów cery i masa innowacji branżowych. Do tego cały dział produktów, żeby robić własne kosmetyki.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy brzydka cera ? W sensie trądzikowa ? Zaskórnikowa ? Powiem tak : grunt to odpowiednia pielęgnacja, bez niech generalnie cięzko ta nasza cera ma wyglądać dobrze. Poza tym warto stosować dobrej jakości kosmetyki, jak chociażby polskie które cieszą się coraz większą popularnością https://bilgorajska.pl/aktualnosc,24869,0,0,0,Polskie-kosmetyki-ktore-ciesza-sie-coraz-wieksza-popularnoscia-Sprawdz.html

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2013 o 12:58, Gość Elllena napisał:

zmień dietę, więcej warzyw i owoców, więcej wody wciągu dnia.

Dokładnie. Dobra dieta to podstawa. Ja niestety nie zawsze mam czas zjeść porządny obiad w biegu, więc przyznaję się...korzystam z suplementów diety. Jednym z nich jest Merz Special Dragees. Kupuję bo opłaca się. Opakowanie 60 draży poniżej 40zł.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Martaa napisał:

Dokładnie. Dobra dieta to podstawa. Ja niestety nie zawsze mam czas zjeść porządny obiad w biegu, więc przyznaję się...korzystam z suplementów diety. Jednym z nich jest Merz Special Dragees. Kupuję bo opłaca się. Opakowanie 60 draży poniżej 40zł.

Zawsze najzdrowiej jest trzymać odpowiednią dietę. Ale nie zawadzi jakiś kompleks witamin. Polecam osobiście Merz Special w drażerkach. Opakowanie bardzo wydajne i tanio

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2021 o 23:36, Gość Vanduszka napisał:

Trzeba oczyszczać cerę i robić dokładny demakijaż, to podstawa. Używam żelu do mycia twarzy z kwasem hialuronowym od APIS i u mnie się sprawdza. 

Czy dobrym pomysłem jest suplementacja witaminami rownolegle z tymi kosmetykami? Polecają tu Merz Special i się waham czy nie zażywać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2021 o 11:30, Gość JustA napisał:

Czy dobrym pomysłem jest suplementacja witaminami rownolegle z tymi kosmetykami? Polecają tu Merz Special i się waham czy nie zażywać.

Na pewno Ci nie zaszkodzi dodatkowa suplementacja, nie wiem jak w ciąży czy przy karmienu piersia

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Grażyna Podolska napisał:

Ja przy karmieniu je zażywałam i nie było przeciwskazań. ZAWSZE jednak takie rzeczy NALEŻY z lekarzem konsultować.

Super, nie wiedziałam. Pogadam z lekarzem i też kupię sobie

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem podstawa to wizyta u dermatologa albo lekarza medycyny estetycznej. Ja miałam duży problem w postaci blizn potrądzikowych, przez długi czas nie wiedziałam, że można z nimi coś zrobić, aż trafiłam na doktora Migałę z Kliniki Sfera. Efekty zabiegów są spektakularne ?

Odnośnik do komentarza

Cholerka, coś się popieprzyło z tym postem poprzednim.

Chciałam napisać, że dieta - zdrowa dieta to podstawa, ale jako że nie zawsze można zjeść jak trzeba (praca, brak czasu) to te draże Merz Special łykam sobie i sie nie boję że mi braknie czegoś

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina

Ważna jest dobra pielęgnacja. Może Twoja twarz też sie zmeczyła kosmetykami, które teraz używasz... Warto jednak kombinować. Jeśli jeszcze nie korzystałaś, to polecam serie kosmetyków rose quartz od bielendy ? Może akurat to będzie strzał w 10! 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej stosować zróżnicowaną pielęgnacje, ja lubie mieszać kosmetyki i stosować te, która moja skóra serio polubi ?  Nie lubię też przepłacać, więc jeśli wiem, że jest tańszy kosmetyk to wybieram ten. Bielenda u mnie się sprawdza. Stosuje od niej zarówno produkty do pielęgnacji codziennej jak i różne maseczki. Fajne są maseczki restart sensory maska ? zarówno są w słoiczkach jak i w opakowaniach, które starczają na 2 osoby ❤️ 

Odnośnik do komentarza

Ja też polecam Bielende, odkryłam niedawno niebieską linię blue matcha i zaopatrzyłam się w piankę do mycia twarzy, serum nawilżające i na zakończenie daje krem-żel. Jestem zadowolona, za małe pieniądze moja twarz wygląda naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...