Skocz do zawartości
Forum

Podryw brzydkiej dziewczyny


Gość Roge_r

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mężczyźni angażują swoje nerwy i czas tylko dla wyróżniających się urodą kobiet? Jest duża konkurencja, ciągle trzeba być na baczności a to i tak nie wyklucza zdrady "bo mogę". Dziewczyna przeciętna albo nawet nieco poniżej przeciętności może nie zachwyca wyglądem ale: nie zdradzi nie mając z kim, i nie zostawi "bo mi się znudziłeś, motylki się ulotniły". A brak pociągu - jeśli komuś staje tylko na widok piękności a temperament i gra wstępna niczego nie zmieniają to jest to przejaw impotencji lub ubogiego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Gdy się człowiek zakocha, to osoba, którą obdarzyliśmy uczuciem wydaje się nam jeszcze bardziej atrakcyjna. Liczy się również bardzo wnętrze oraz osobisty gust. Np. modelka Anja Rubik dla wielu wygląda z twarzy mało atrakcyjnie, a dla innych jest ikoną piękna. Dlatego nie można powiedzieć, że ktoś jest brzydki, bo każdemu może podobać się co innego. Tak samo u kobiet jak i u mężczyzn liczy się dbanie o siebie. Higiena, perfumy, czyste, ładne ubrania (nie markowe, po prostu ładne), dobra fryzura i u kobiet delikatny makijaż. Ale tak naprawdę liczy się wnętrze. Mam wiele koleżanek, które są ładne, ale trzymają facetów na dystans, jeśli się już jakiś zainteresuje. dodatkowo żaden nie spełnia oczekiwań i w rezultacie są same.
U mężczyzn często powodem samotności jest nieśmiałość i zbyt szybkie poddawanie się. Kobiety lubią być zdobywane i nawet choćby nie wiem jak nieatrakcyjny mężczyzna był dla danej kobiety, to jeśli się stara i nie odpuszcza, to ją zdobędzie.

Odnośnik do komentarza

Roge_r mi sie wydaje,ze kazdy facet ma swoje upodobania i dla kazdego moze miec znaczenie cos innego- nie tylko uroda. Fakt,ze kobieta ładna ma łatwiej ale czasem taka kobieta ma tylko wygląd do zaoferowania nic innego.Pociag fizyczny odgrywa duza role na poczatku ale tak naprawde to wnętrze i osobowość nas do siebie przyciąga.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Obie piszecie o indywidualnym guście ale nie zaprzeczycie chyba że są pewne jednostki o których można w ciemno powiedzieć że mają wzięcie jak i nie mają. Np. wysoka i smukła długowłosa blondynka o dużych oczach, pełnych ustach, symetrycznej buzi, prostym nosie i perlistych zębach. A z drugiej strony osoba z lekką nadwagą, problemami za skórą, brakach w uzębieniu, garbatym nosie i ustach w kształcie linijki. Oczywiście w granicach. Tego nie można zignorować bo takie dziewczyny jak druga rzeczywiście mają pod górkę.

Odnośnik do komentarza
Gość malinkaa1

Wybieranie ładniejszych osób jest też trochę związane z instynktem. Mam na myśli to, że kobieta o pełnych kształtach, z symetryczną buzią, błyszczącymi włosami itp. kojarzy się ze zdrowiem oraz płodnością. Tak samo u facetów.

Odnośnik do komentarza
Gość takasama12

Roger- ty nie jesteś facetem, tylko tą z garbatym nosem, z nadwagą i kiepską skórą kobietą. ŻADEN FACET NIE PISAŁBY W TEN SPOSÓB! Litości- wiadomo, że faceci nie patrzą tylko na wygląd kobiety- nie te czasy. Kobieta musi mieć przynajmniej jedną wiodącą zaletę, która danemu facetowi pasuje i tyle. Jeśli ją masz, to nie ma się czym martwić- każda potwora znajdzie swego amatora. Pa!

Odnośnik do komentarza

Z tymi zasadami wierności u mniej ponętnej kobiety raczej, bym tak tego wysoko nie stawiał. Również zdarza się, że atrakcyjna kobieta nie szuka sponsora, dodatkowo wyrabiając u siebie atut kokieterii, może łatwo wyszkolić się w obracaniu facetów wkoło palca i nie skoczy tak szybko w bok. To częściej zależy od czegoś innego, lecz czasem się mówi, jak już grzeszyć to sobie nie żałować. Mnie to troszkę jakby podchodzi pod polowanie, kiedy myśliwy chcąc się nakarmić wybierał najdorodniejszą sztukę z stada.

Odnośnik do komentarza

~takasama12
Roger- ty nie jesteś facetem, tylko tą z garbatym nosem, z nadwagą i kiepską skórą kobietą. ŻADEN FACET NIE PISAŁBY W TEN SPOSÓB! Litości- wiadomo, że faceci nie patrzą tylko na wygląd kobiety- nie te czasy. Kobieta musi mieć przynajmniej jedną wiodącą zaletę, która danemu facetowi pasuje i tyle. Jeśli ją masz, to nie ma się czym martwić- każda potwora znajdzie swego amatora. Pa!

Oj, zdziwiłabyś się...

Przepraszam, ale Twoje przekonanie, że facet (oczywiście nie każdy) w życiu nie poleci tylko na wygląd dziewczyny jest po prostu śmieszny.

Są faceci jak i kobiety patrzący tylko i wyłącznie na wygląd zewnętrzny i nic poza tym.
Nie każdy człowiek jest taki jakiego Ty sobie wyobrażasz.

Odnośnik do komentarza
Gość takasama12

No niestety, piękne i głupie kobiety, co lecą na każdy obiaw sympatii mogą docenić ją tylko raz i nadal polują, w końcu źle kończą. Niezbyt ładne dziewczyny inwestują w wykształcenie i są zbyt ostrożne ze względu na swoje kompleksy. Zazwyczaj zawierają udane i trwałe związki.

Odnośnik do komentarza

Takasama, bardzo mądrze mówisz. Mężczyźni też powinni tak do sprawy podejść a nie wiecznie bawić się w "myśliwych" - żałosne! Życie to nie safari a prawdziwych "łowczych" jest jak na lekarstwo. A co do tego że brzydkich nie ma to powiem inaczej - są powszechnie uznane za nieatrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Gość takasama12

Powiem tak- są różne kwiaty, różne zwierzęta, różne ukształtowanie terenu, różna pogoda...itd. Chodzi mi o to, że jednemu podoba się róża, innemu fiołek, konwalia. Jeden gustuje w szczupłej, inny w puszystej, jeden widzi piękno w szablonowej "Barbie", innemu podoba się dziewczyna o nieszablonowej urodzie, słowem- dla każdego jest różnorodność po to, żeby mógł wybrać w/g swego gustu. Nie ma kobiet nieatrakcyjnych, jest tylko różne na nie spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Gość takasama12

Do Nope- ja znam zazwyczaj dziewczyny, te atrakcyjne, które mają gdzieś wygląd faceta, patrzą tylko na stan jego konta, a faceci? To oni (nie wszyscy) patrzą na wygląd zewnętrzny, ale kiedy osiągają cel i rozeznają się co tak przyciąga do nich piękności- ulatniają się i szukają dalej

Odnośnik do komentarza

Chodzi o nieatrakcyjność fizyczną. O amerykańskiej wersji brzyduli też można powiedzieć że komuś wpadnie w oko ale sami wiecie że wzroku nie przykuwa. Bo większość (nie każdy) lgnie do sami wiecie jakich, chociaż równie często dostają kosza. Czy to nie głupie?

Odnośnik do komentarza
Gość takasama12

Roge-r, sorry, ale mam wrażenie, że przeżywasz to, co przeżywa przeciętna dziewczyna z kompleksami. Nie warto- każda z nas ma swoją wartość i tej wartośćci nie określa uroda. Każda z nas jest piękna, należy tylko wyeksponować swoje walory, atuty

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.07.2013 o 17:39, Gość halinka5000a napisał:

Gdy się człowiek zakocha, to osoba, którą obdarzyliśmy uczuciem wydaje się nam jeszcze bardziej atrakcyjna. Liczy się również bardzo wnętrze oraz osobisty gust. Np. modelka Anja Rubik dla wielu wygląda z twarzy mało atrakcyjnie, a dla innych jest ikoną piękna. Dlatego nie można powiedzieć, że ktoś jest brzydki, bo każdemu może podobać się co innego. Tak samo u kobiet jak i u mężczyzn liczy się dbanie o siebie. Higiena, perfumy, czyste, ładne ubrania (nie markowe, po prostu ładne), dobra fryzura i u kobiet delikatny makijaż. Ale tak naprawdę liczy się wnętrze. Mam wiele koleżanek, które są ładne, ale trzymają facetów na dystans, jeśli się już jakiś zainteresuje. dodatkowo żaden nie spełnia oczekiwań i w rezultacie są same.
U mężczyzn często powodem samotności jest nieśmiałość i zbyt szybkie poddawanie się. Kobiety lubią być zdobywane i nawet choćby nie wiem jak nieatrakcyjny mężczyzna był dla danej kobiety, to jeśli się stara i nie odpuszcza, to ją zdobędzie.

Wolne żarty... nieatrakcyjny facet, im bardziej się stara, tym bardziej jest nieatrakcyjny.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Fiona napisał:

U mężczyzn często powodem samotności jest nieśmiałość i zbyt szybkie poddawanie się

no nie napisałbym, powodem jest poprostu niechęć do starania sie, czyli też poniżania, bo np akceptowanie jakiś wariactw kobiecych, jakiś ich widzimisie, po za tym odraza do okazania pożądania - czy to spojrzenie na biust, czy na pośladki, czy stwierdzenie że podobasz mi się

Godzinę temu, Gość Fiona napisał:

Mam wiele koleżanek, które są ładne, ale trzymają facetów na dystans, jeśli się już jakiś zainteresuje. dodatkowo żaden nie spełnia oczekiwań i w rezultacie są same

W jakim sensie są same, chyba w takim że nie weszły w związek monogamiczny, ale flirtują sobie bardzo często w internetach?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość incelWwo napisał:

no nie napisałbym, powodem jest poprostu niechęć do starania sie

Czyli skrajne odrażające lenistwo.

17 godzin temu, Gość incelWwo napisał:

czyli też poniżania, bo np akceptowanie jakiś wariactw kobiecych, jakiś ich widzimisie, po za tym odraza do okazania pożądania - czy to spojrzenie na biust, czy na pośladki, czy stwierdzenie że podobasz mi się

Poniżanie się to bycie incelem.

17 godzin temu, Gość incelWwo napisał:

W jakim sensie są same, chyba w takim że nie weszły w związek monogamiczny, ale flirtują sobie bardzo często w internetach?

Flirt w internetach - idealny sposób na spędzanie wolnego czasu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...