Skocz do zawartości
Forum

Obojętność chłopaka po wcześniejszej znajomości


Gość smutnaaa1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutnaaa1212

hej wszystkim ;) mam 20 lat i hmm może to dziwne ale przez pewien portal poznałam chłopaka jest od mnie starszy...ale tylko o 2 lata ogólnie pisze sie nam spoko mamy wspolne zainteresowania i wogóle dogadujemy sie ....na samym początku znajomosci to on wykazywał zaintersowanie wypytywał , pisał pierwszy , nawet zaprosił mnie do siebie , na serio mega spoko chłopak i z wyglądu też niczego sobie ...pisał ze jestem ładna i wogóle...ja byłam raczej hmmm pasywna ...obojętna na to co pisze on do mnie ponieważ jakoś wtedy był mi obojętny ....ale po jakimś czasie kiedys sie do mnie długo nie odezwał bo był zajęty i to mnie zakuło i rrozumiałam , ze jednak coś do niego czuję ....i ja jestem niecierpliwa i napisałam mu wiadomosc ze chyba sie w nim zauroczyłam i wogóle napisałam mu to a on wogóle tego nie skomentował i sie nie odezwał...cisza jak napisałm czy zyje i wogóle napisał ze no spoko wszystko okej aby pracy duzo ....pisał tak jakby nic sie nie stało ...ale ja jednak czuje ze on mnie unika jakby dostał praliżu po tym co napisałam....prosze powiedzcie co mam mówic jak sie zachowywac dalej /??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...