Skocz do zawartości
Forum

Brak powodzenia u kobiet ze względu na nieśmiałość


Gość 35latek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 35latek

Witam forumowiczów.
Od wielu lat nie uprawiałem seksu... Dopada mnie złość, frustracja, poczucie winy że tracę swoje najlepsze lata... Nie potrafię się związać, nie umiem zrobić też tego bez zobowiązań, zatracam się sam w sobie....
Jak to wreszcie zmienić?

Odnośnik do komentarza

ja mam ten sam problem, z tym ze z tą niesmialoscią to byłby najmniejszy kłopot gdyby poprostu jakas sie zechciala umowic i tu wlasnie wychodzi jaki jest problem - taki ze kazda kobieta to dziwka, a ja sie niechce starac byc przydupasem placic.

Odnośnik do komentarza

Nie każda kobieta taka jest. Nie uogólniajmy. A wracając do tematu, nieśmiałość może wyrażnie uprzykrzyć życie dlatego trzeba z nia walczyc. Może Tobie drogi autorze wystarczyłoby się tylko otworzyć do ludzi? Poza tym nie 'zarywaj' na siłe to nie popłaci. Naprawde czasem wystarczy być otwartym i poczekać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość 35latek

Dziękuję wszystkim za wpisy. Tylko.... ile można już czekać; jeszcze rok, dwa, pięć? Jak Wy drodzy forumowicze byście postąpili w podobnej sytuacji? Z biegiem czasu frustracja jest coraz większa... Nie da się ukryć, że najlepsze lata zostały już bezpowrotnie stracone, lecz życie nadal się toczy, jednak nie przysparza mi ono satysfakcji...

Odnośnik do komentarza
Gość 35latek

JAk się czeka z założonymi rękami to samo nic nie przyjdzie;) Chyba powinna się być aktywnym- szczęście samego nie zapuka do naszych drzwi. Tylko ile można się poświęcać pasji?? Samotne wyjścia na spacer, rower, bieganie ... no ile tak można ... ?

Odnośnik do komentarza

~matpsi
... i tu wlasnie wychodzi jaki jest problem - taki ze kazda kobieta to dziwka, a ja sie niechce starac byc przydupasem placic.

wiesz, jeżeli takie opinie wygłaszasz publicznie, to żadna kobieta słysząc to nie będzie zainteresowana. To że dostajemy kosza nie oznacza że ktoś jest lepszy od nas, albo że jest dziwką. To chyba po prostu prosta sprawa - nie to nie, bez oceniania kogoś. Żeby oceniać drugiego człowieka trzeba go najpierw poznać. Jeśli u ciebie problemem jest to że każda kobieta którą spotykasz to dziwka to może zmień miejsce w którym szukasz.

Odnośnik do komentarza

~35latek
Tylko.... ile można już czekać; jeszcze rok, dwa, pięć? Jak Wy drodzy forumowicze byście postąpili w podobnej sytuacji? Z biegiem czasu frustracja jest coraz większa... Nie da się ukryć, że najlepsze lata zostały już bezpowrotnie stracone, ...

Uwierz, że jak to w końcu nastąpi to nie będziesz żałował ani dnia z tych które upłynęły, bo to właśnie co przeszliśmy czyni nas takimi jakimi jesteśmy w danym momencie. Życzę Ci aby tak właśnie było.
Co do praktycznych sposobów to może jakiś kurs, szkolenie, są np bezpłatne szkolenia z UE, to jest nie tylko sposób na zajęcie czasu i zdobycie wiedzy, ale i poznanie nowych osób. Poza tym jeśli masz grono znajomych to staraj się z nimi umawiać, wychodzić, zawsze z czasem pojawia się w towarzystwie znajoma, znajomej znajomego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...