Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać normalnych dziewczyn, o ile takie jeszcze istnieją?


Gość bakajew

Rekomendowane odpowiedzi

skoro to forum psychologiczne, to zacznę tak:
- artykuły naukowe mówiące o powodzeniu drani są znane, znana jest wam zapewne literatura w stylu "nice guy vs bad boy", znany jest taki artykuł jak Amok Miłości, znane są artykuły w stylu Głupi kocha lepiej itd.
- znane są zapewne problemy facetów co nie piją, nie palą, dobrze się uczyli, są grzeczni, mili i odrzucani przez większość dziewczyn, a na pewno przez te atrakcyjne co wolą dresa, przez którego potem cierpią (te wszystkie toksyczne związki opisywane tu, te bite samotne matki itd)
więc rozumiem, że tej problematyki przedstawiać nie trzeba, ale pytanie jest takie, gdzie znaleźć kobiety co nie patrzą na wygląd, mięśnie, maczo i kase w dużym mieście ?
Warszawa, 2 miliony mieszkańców, milion kobiet... spędziłem 5 lat na kilku portalach szukając dziewczyny, to co tam mnie spotkało woła o pomste do nieba, notoryczne pytania o zarobki, wyśmiewanie, że nie piję alkoholu itd.
pytanie moje brzmi - do psychologów - czy to wina kapitalizmu ? czy co ? czemu kobiety u nas się zachowują jakby nie wyszły z poziomu jaskiń (szukanie samca alfa), czemu deklarują, że szukają uczciwego, szczerego, porządnego, bez nałogów, a gdy taki sie zjawia, to mówią mu, że jest niski, że nie ma kasy (a wcześniej wogóle nie mówiły, że ważna jest dla nich sylwetka, postura i zarobki),
czy to może domena dużych miast ? (Wawa, Krk, Pzn, Gd) ?
po kilku latach przebywania na paru portalach zwątpiłem w to, że da sie znaleźć kobietę, która ceni charakter uczciwość i brak nałogów, a nie jedynie wygląd i kase (pomijam te co kłamią, bo są np. grube i z dzieckiem i na bezrobociu i brzytwy się łapią czyli facetów nie-alpha),

co zrobić i gdzie znaleźć taką, co jest atrakcyjna i jednocześnie ze znanego psychologom zjawiska "nice guy vs bad boy" wybierze nice guya (a nie bad boya) w czasach "wyzwolenia" i braku społecznego napiętnowania religijnego (kiedyś było inaczej bo rodziny wybierały kandydata i wówczas lokalny dres nie był "ciachem, ma to coś, motylki, iskrzenie" ?
o ile ten nie poprawny politycznie post przejdzie moderację
czy istnieją kobiety którym "iskrzy, ma to coś, motylki" na facetów co nie piją, są spokojni, mili , gentelmeńscy itd.

Odnośnik do komentarza
Gość agusiekszalony

A po co szukasz na portalach? jest wiele fajnych dziewczyn, które są same i szukają tego jedynego NORMALNEGO!
Wystarczy się odważyć i zacząć rozmowę.
Ja swojego męża poznałam na dyskotece, ale znam pary, które poznały się np w autobusie, u znajomych czy nawet w kościele.
Uwierz mi są jeszcze dziewczyny, które u facetów cenią nie tylko gruby portfel.

Odnośnik do komentarza

to dlaczego przeciętny dres przeleci 30 panienek (czyli trzydziestu kobietom sie spodobał), czemu aktor szpanujący kasą zaliczy 100 kobiet, a tzw. kujon, spokojny niepijący chłopak co miał stypendia naukowe na studiach może być np. prawiczkiem w wieku lat 30 ?
czemu typ po zawodówce co pije ale spędza kupę czasu na siłowni co rusz ma nową dziewczynę, a typ co nie pije a czas spędza np. w muzeum czy czytając literaturę techniczną nie ma żadnej ?
czemu połowa panien pisze, że facet poniżej 180 cm wzrostu to nie facet ? zaprzeczania faktom sie już od was nasłuchaliśmy, teraz czekamy na wypowiedzi tych co zrobili doktorat na zachowaniach ludzkich, by się dowiedzieć czy są takie dziewczyny ?
bo to, że kasa dla was priorytet to wiemy, a gdzie moralność chrześcijańska, gdzie nie kradnij, nie kłam, nie zabijaj itd. ? gdzie ?
panny piszą, że np. facet w wieku 30 lat ma mieć już mieszkanie i samochód, pytam jak na to uczciwie zarobić w ciągu paru lat od studiów ?
gdzie miejsce dla np. niskich, średnio zarabiających ?
ilość panienek zaliczonych przez bad-boi świadczy właśnie o waszych preferencjach, a ja pytam psychologów gdzie znaleźć atrakcyjne kobiety o innych preferencjach i czy takie kobiety istnieją, bo faceci co nie piją, nie palą, są uczciwi, porządni istnieją, ale głównie są odrzucani latami i żadna sie z nimi nie chce umówić, bo np. są mało atrakcyjni fizycznie (a kobiety piszą, że liczy się charakter),
dla mnie jako dla inżyniera to wyglądać powinno tak :
jeśli mówię, że dla mnie liczy się czynnik X i czynnik Z jest najważniejszy, to ktoś kto ma tylko czynnik Y mnie nie interesuje, logiczne ?
a u kobiet?
pisze kobieta "szukam wrażliwego, uczciwego, porządnego, bez nałogów", jestem taki więc do niej zagaduję, a ona na to "ale jesteś niski" albo "ile zarabiasz? jaki masz samochód?" przecież pisała, że "najważniejszy jest charakter" ? to co wzrost czy stan majątkowy ma wspólnego z charakterem, uczciwością, wrażliwością o których pisały ??? NIC
i o to NIC mi chodzi,
chce wiedzieć gdzie i czy są kobiety, dla których liczy się "dobre serce, uczciwość, brak nałogów, porządność" (czyli to o czym w sferze werbalnej piszą)
a nie "błąd atrybucji" , że "przystojny = dobry, nieprzystojny = zły" bo pojęcie błędu atrybucji jest mi znane, skazywano przystojnych przestępców na dużo niższe kary niż przestępców o wadach wyglądu, znam to ,
na sympatii, randki o2 , randki 24, i paru innych portalach spędziłem 5 lat bezskutecznie zaczepiając setki profili,
po tych 5 latach zwątpiłem czy są inne kobiety czy dla wszystkich liczy się tylko "samiec alfa" (wysoki, napakowany, kasiasty, bezczelny, butny, pewny siebie dupek bez wyrzutów sumienia) > A ja się pytam gdzie szukać normalnych mężczyn o ile
> jeszcze istnieją? Wiem że istnieją ale jest to gatunek
> zagrożony, niestety.
nie dziwne, że zagrożony, skoro "nie alpha male" to instynkt podpowiada wam "zniszczyć bo słabsze geny" czyli dokładnie jak w czasach jaskiń, czy jak u prymitywnych ptaków, gdzie słabsze pisklę sie wyrzuca z gniazda , podczas gdy np. w chrześcijaństwie się mówi, że człowieczeństwo to stosunek do ubogich i słabych (JP2) , to ja się pytam o wasze człowieczeństwo ?
bo czyta się tutaj na tym forum (jak i na wielu innych forach) o np. związkach toksycznych, o kobietach bitych przez alkoholika itd. ja się pytam, czemu te kobiety odrzuciły tych co nie piją ?
jak ja kobietom mówiłem, że nie piję nawet piwa, to słyszałem "ale musisz być nudny", "facet co nie pije to nie facet", "to z takim nie da się bawić" itd.
potem takie idiotki narzekają na alkoholizm i bicie, a wcześniej np. kilkanaście razy odrzuciły starania faceta "bo był nijaki, nudny, niemęski" itd.
> Większość z nich ma gdzieś nauke, są zapisani do
> zawodówek do których i tak przeważne nie chodzą, piją
> po klatkach schodowach,chodzą po klubach i myślą że
> mogą mieć każdą na tekst " Hej laska, fajna dupa, fajne
i zazwyczaj mają każdą, a my porządni faceci nie mamy żadnej , z nimi idziecie do wyra, im robicie loda a nam proponujecie "zostańmy przyjaciółmi, fajnie się rozmawia, ale nie iskrzy, nie masz tego czegoś, nie czuje motylków, zostańmy przyjaciółmi"
my też chcemy bliskości, seksu, a nie "rozmów" i słuchania żali "bo mój misio znowu mnie ignoruje, bo misio jest niesłowny, bo mój znowu sie upił i zarzygał pokój a potem kazał sprzątać, a mój misio kase wydał na szlugi i wóde i nie mamy na meble" ,
za przyjaźń bardzo niedziekuję,
moje pytanie było raczej o nature ludzką, ile w samicach homo sapiens jest człowieka a ile samicy zwierząt (wybrać najsilniejsze z pozoru geny)

Odnośnik do komentarza

W tej chwili sugerujesz że facet inteligentny i spokojny przyciąga smutki. Z tym trudno się zgodzić. Nie wspominając już o tym że jak sama stwierdziłaś czasem ten dystans przeradza się w coś przykrego. A człowiek opiekuńczy i zaangażowany do tego nie dopuści w przeciwieństwie do dresa staczającego się po równi pochyłej.

Odnośnik do komentarza

A czy Brałeś w tym wszystkim sztukę uwodzenia kobiet? Kobieta potrafi być przenikliwa, na pierwszy rzut oka oceni czy jesteś pozer, czy coś lepszego. Nie wiem o jaką 30tke kobiet i tego dresiarza masz na myśli, zakładając panny które mają takie parcie na krocze, że uważają iż pewnie same zdobywają faceta wraz z jego samochodem, czy warto takie chwilówki brać pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

To chyba się odrobinę pochwalę i powiem, że jestem normalną dziewczyną wg kryteriów Bakajewa. Mój chłopak jest zaledwie 4-5 cm wyższy ode mnie. Ja mam 170 cm wzrostu. Dla mnie jest przystojny, nawet bardzo, dla innych dziewczyn chyba nie. Pije okazyjnie, nie pali, dobrze się uczy, jest na studiach inżynierskich, które wymagają od niego bardzo dużo pracy. Co do grzeczności... zazwyczaj jest grzeczny, ale jak się zdenerwuje to się go boje. Ale to też mi się w nim podoba. Ogólnie w mojej opinii jest to dobry chłopak, który kiedyś będzie wspaniałym mężem i ojcem. Znamy się ze szkoły średniej, na początku to nie była jakaś wielka miłość z mojej strony. Spodobał mi się, owszem, ale bardziej podeszłam do tego związku z rozsądkiem. Wiedziałam, że to dobry chłopak i dałam nam szanse. Teraz jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi.
Jeśli chodzi o to, że kobiety lecą na kasę. Trochę w tym racji jest. Ale myślę, że to kwestia tego, że szukamy partnerów, który się nami zaopiekują. Kobieta nie potrzebuje faceta, który całe życie bez ambicji, w jednej pracy za 1200 na rękę. Z czego utrzymać dom i dzieci?
Rada na podryw to trzeba być trochę szorstkim, nie latać za dziewczyną jak piesek, nie spełniać każdej jej zachcianki. To mężczyzna ma rządzić. Ma kierować związkiem, a nie siedzieć pod pantoflem. Związek powinien opierać się na partnerstwie, a nie "Ty mi powiedz, to ja to zrobię". Coraz częściej facet zapomina jak to jest być mężczyzną.

Odnośnik do komentarza

Ależ jesteś rozgoryczony. Kogo właściwie spodziewasz się spotkać na portalach randkowych? Inteligentne, dojrzałe kobiety nie szukają tam mężczyzn.. bo znajdą zazwyczaj zachlanych pozerów. Jeśli kobieta sama nie ma perspektyw, to nic dziwnego, że szuka mężczyzny, który się nią zajmie, a nie oszukujmy się - szorstka powierzchowność sugeruje, że ktoś ma silny charakter . A pełen portfel tym bardziej daje gwarancję pewnej przyszłości.
Więc szukaj kobiet inteligentnych, niezależnych, samodzielnych. Takich, które potrzebują równorzędnego partnera, po to, żeby móc z nim porozmawiać i wzajemnie być dla siebie wsparciem, a nie po to, żeby wzdychać do jego umięśnionej klaty. Generalnie nie znam się na tym, ale nie sądzę, żeby portale randkowe były miejscem, gdzie można spotkać takie osoby.
Weź właśnie pod uwagę, że oprócz świadomych wytycznych, przy wyborze partnera sugerujemy się także jakimiś podświadomymi reakcjami. Nie ma cudów, jeśli nie będziesz pociągać dziewczyny, to do związku w ogóle nie dojdzie. Na pocieszenie - inteligencja też może być pociągająca. Dobry flirt, poważna rozmowa. Za to rozgoryczenie nie jest, więc trochę pozytywnego myślenia i wyjdź do innych ludzi ;)

Odnośnik do komentarza

"to dlaczego przeciętny dres przeleci 30 panienek (czyli trzydziestu kobietom sie spodobał), czemu aktor szpanujący kasą zaliczy 100 kobiet, a tzw. kujon, spokojny niepijący chłopak co miał stypendia naukowe na studiach może być np. prawiczkiem w wieku lat 30 ?
czemu typ po zawodówce co pije ale spędza kupę czasu na siłowni co rusz ma nową dziewczynę, a typ co nie pije a czas spędza np. w muzeum czy czytając literaturę techniczną nie ma żadnej ? "
To proste. Bo:
A. Przebywa wśród kobiet, często się z nimi spotyka, nie jest nieśmiały i zagaduje, jest pewny siebie.
B. Otacza się łatwymi kobietami, które pójdą do łóżka z każdym, kto się napatoczy.
C. Alkohol też sprzyja "zaliczaniu", nie sądzisz?

Czy Ty czasem nie szukasz kogoś do "przelecenia" po prostu? No tak, to wtedy faktycznie masz powód narzekać na płytkie kobiety.

Odnośnik do komentarza
Gość normalne dziewczyna

A dlaczego przeciętny facet woli taką która jest zołzą, obraża go, wyśmiewa i liczy na jego kasę?Ja jestem normalną dziewczyną, a jakoś też nie moge nikogo normalnego poznać...Spójrzcie też troche na siebie...

Odnośnik do komentarza

Normalne dziewczyny są wokół i też szukają normalnych facetów, narzekając co się stało z dzisiejszymi facetami. Mam 4 koleżanki . Każda z nich podobnie jak Ty szuka miłości, ale na portalach randkowych pewnie próżno szukać. tTam nie ma szczerości, każdy opisuje siebie jakby byl zupełnie kimś innym. Mówiłam już jednej z nich, żeby ten sposób szukania "kogoś" sobie darowała. Trzeba szukać w pracy, wśród znajomych, chodzić na imprezy, jakieś zajęcia, warsztaty. Gdzieś wychodzić do ludzi. Ale najlepiej wychodzić, dobrze się bawić, a nie szukać na siłę. Miłość pewnie przyjdzie sama :) Pozdawiam ciepło

Odnośnik do komentarza

A Ty jesteś przystojny? Czy uroda przeciętna, a mądrość wielka? Wiesz wydaje mi się, że nie masz tego czegoś, bo jakbyś miał to byłbyś już żonaty. W takim razie pytam po co szukasz atrakcyjnej kobiety? Może za wysoko mierzysz a potem się dziwisz czemu tak jest a nie inaczej. Niestety, ale życie w dzisiejszych czasach jest brutalne, ale potrafi być też piękne.
Za bardzo filozofujesz, kobiety nie lubią takich facetów.

Odnośnik do komentarza

~nów
Mam 4 koleżanki . Każda z nich podobnie jak Ty szuka miłości, ale na portalach randkowych pewnie próżno szukać. tTam nie ma szczerości, każdy opisuje siebie jakby byl zupełnie kimś innym.

Pewnie tak pewnie nie. Ja kiedyś założyłam konto na portalu randkowym, szukać nie musiałam, bo miałam bardzo dużo wiadomości od innych, i tak o to po 3 tyg. od założenia konta spotkałam mężczyznę mojego życia- mam nadzieję, jesteśmy dopiero 2 lata i parę miesięcy, mieszkamy razem i jest dobrze, nawet bardzo- oby tak już na zawsze. Także nie ma reguły, denerwują mnie tylko takie komentarze, że "tam nie ma szczerości", albo, że tam nie ma normalnych ludzi, że miłości się tam nie znajdzie. Bzdura! Są i tacy i tacy, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Odnośnik do komentarza

~bakajew
to dlaczego przeciętny dres przeleci 30 panienek (czyli trzydziestu kobietom sie spodobał), czemu aktor szpanujący kasą zaliczy 100 kobiet, a tzw. kujon, spokojny niepijący chłopak co miał stypendia naukowe na studiach może być np. prawiczkiem w wieku lat 30 ?
czemu typ po zawodówce co pije ale spędza kupę czasu na siłowni co rusz ma nową dziewczynę, a typ co nie pije a czas spędza np. w muzeum czy czytając literaturę techniczną nie ma żadnej ?

Bo kobiety nie lubią nudziarzy, taki nie da jej emocji, może na początku.

Odnośnik do komentarza

Może i tak jest, ale ja akurat piszę o doświadczeniach moich koleżanek. Akurat im się nie udało znaleźć tam fajnej znajomości. Jak dochodziło do spotkania okazywało się zupełnie co innego niż ktoś o sobie pisał. Mało tego zdjęcia były sprzed wielu lat, na miejscu okazywało się, że ktoś wygląda zupełnie inaczej. Zupełnie nie wiem dlaczego ludzie, chcą się przedstawić jako ktoś lepszy, atrakcyjniejszy. Przecież podczas spotkania niczego nie da już zafałszować. I potem takiemu człowiekowi jest głupio. Wszystkie 4 dziewczyny opowiadały historie, na podstawie, których można byłoby nakręcić komedie. Natomiast fajnie, że ktoś tam znalazł miłość życia. Nie generalizuję więc, choć może.. wyjątek potwierdza regułę :)

Odnośnik do komentarza

Bakajew - doskonale Ciebie rozumiem. Sam mam podobny przypadek - nie palę, nie piję, nie jestem dresem, raczej domatorem, z kasą jak to w życiu raz jest lepiej raz gorzej. I co? Jestem trochę starszy od Ciebie (30 lat) i nie miałem ani jednej dziewczyny!. Wszystkie oczywiście wybierają albo ciacha albo takich z kasą i potem płaczą jak na tym forum. Na mnie nie zwracają uwagi, bo nie mam sześciopaku na klacie itd, chociaż gruby też nie jestem Kobiety naoglądały się różnych programików i szukają księcia z bajki. Ale życie to nie bajka. Mi za jakiś czas pozostanie się wylogować z tego świata, bo nie chcę być 40-letnim prawiczkiem.

Co do wzrostu - sam znam paru gościu poniżej 180 cm (np sportowców), którzy jednak na powodzenie nie narzekają.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
~bakajew
to dlaczego przeciętny dres przeleci 30 panienek (czyli trzydziestu kobietom sie spodobał), czemu aktor szpanujący kasą zaliczy 100 kobiet, a tzw. kujon, spokojny niepijący chłopak co miał stypendia naukowe na studiach może być np. prawiczkiem w wieku lat 30 ?
czemu typ po zawodówce co pije ale spędza kupę czasu na siłowni co rusz ma nową dziewczynę, a typ co nie pije a czas spędza np. w muzeum czy czytając literaturę techniczną nie ma żadnej ?

Bo kobiety nie lubią nudziarzy, taki nie da jej emocji, może na początku.

mój mąż chodzi do muzeów i czyta literaturę techniczą, a kobietę - jak widać- ma, nie nudzę się z nim,więc to chyba raczej nie od tego zależy :)

Odnośnik do komentarza

~nów
Może i tak jest, ale ja akurat piszę o doświadczeniach moich koleżanek. Akurat im się nie udało znaleźć tam fajnej znajomości. Jak dochodziło do spotkania okazywało się zupełnie co innego niż ktoś o sobie pisał. Mało tego zdjęcia były sprzed wielu lat, na miejscu okazywało się, że ktoś wygląda zupełnie inaczej. Zupełnie nie wiem dlaczego ludzie, chcą się przedstawić jako ktoś lepszy, atrakcyjniejszy. Przecież podczas spotkania niczego nie da już zafałszować. I potem takiemu człowiekowi jest głupio. Wszystkie 4 dziewczyny opowiadały historie, na podstawie, których można byłoby nakręcić komedie. Natomiast fajnie, że ktoś tam znalazł miłość życia. Nie generalizuję więc, choć może.. wyjątek potwierdza regułę :)

w sieci to jest często spotykane, bo jak się jest zakompleksioną osobą, to się musi podbudować jakos... to znaczy nie musi, ale chce... ja tam poznałam fajnych ludzi na takim portalu, przyjaźnię się z nimi do dzisiaj, więc po prostu trzeba dobrze trafić i nie zrażać się.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...