Skocz do zawartości
Forum

Gula na stopie


Vea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z prawa stopa,a dokladniej gula jaka na niej jest.Pojawila sie nagle,nie uderzylam sie,nie wykrecilam stopy ani nic podobnego.Ostatnio duzo chodze,rowniez po stromych schodach w pracy.Od lekarza ogolnego dostalam zalecenia zeby smarowac stope altacetem i nie przeciazac jej.Tak tez robilam.Po tygodniu odpoczynku,dzis wrocilam do pracy i noga znowu mnie boli a gula dalej jest.Zdjecie ponizej.Co to takiego i czy mam sie udac do lekarza specjalisty?

monthly_2013_06/gula-na-stopie_878.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam
No tak to zawsze dziwne historie
Odwiedz gabinet hirudoterapeuty
pijawki nie zaszkodzą.... napewno pomogą przeciwbulowo
zwiększą ilość docierającej do nogi krwi dotleniając i odzywiając miejsce urazu
Jak nie mogłaś poradzić sobie do tej pory farmakologicznie nie zwlekaj z decyzją odwiedzenia powyżej wymienionego adresu
Napisz jak postępy
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości zbadać Pani stopy, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Jednakże zaznaczona przez Panią część grzbietowej powierzchni stopy rzeczywiście wygląda na nieco obrzękniętą. Potencjalnych przyczyn może być jednak wiele, od ugryzień, poprzez urazy aż do schorzeń reumatologicznych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...