Skocz do zawartości
Forum

Mąż odszedł ode mnie i córki


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się, że odpuściłem... zabrakło mi w tym wszystkim obrazu walecznej kobiety. Która o faceta, by oczy wydrapała, gdzie ta zaborczość i frustracja zakochanej kobiety? Są rzeczy w życiu w których nie powinno się powstrzymywać, nie myśleć o tym co słuszne, jakie będą konsekwencje tylko działać jeśli ma to być ostry sms czy telefon, to jest właśnie ta walka. Co do samej opinii mojej bardziej by mi zależało na tym co jest niesłuszne, niż to w czym mam racje i prosiłbym się do odniesienie w tych różnicach. W dużej mierze większość to domysły i spekulacje, można tylko podsuwać działania, lecz tak naprawdę mąż to dalej zagadka... Pytanie o inną i ten brak konkretów. Cóż jeden facet odpowie, że jego kobieta to jedna jedyna, inny że zgłupiała. Jest też grupa facetów co pytanie potraktuje jak zniewagę i okupi to milczeniem. Myślę, że jeśli dojdzie do takich pytań to facet zbyt urażony nie udzieli odpowiedzi, to taka męska duma. A ona się stara, motając i kombinując, powiem tak Ixik za dużo w Tobie tej nie pewności i wahania w podejmowaniu kroków, czasem trzeba wysypać wszystkie karty na stół, albo się ugra lub przegra. Zawalcz na ostro albo całkowicie odpuść, niema bramki nr 3 i półśrodków z liczeniem na to, że człowiek jakoś uniknie tych bolesnych ciosów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wczoraj kolejny sms mój do niego ale tym razem o tym ze juz nie mam sił walczyc o nas sama ze długo na niego czekałam próbowałam wyjsc z kryzysu i jesli tak podoba mu sie zycie bez swojej rodziny to tylko jego wybór ja walczyłam o nas o to co zbudowalismy przez 12 lat.....a on na to ze małzeństwo ma gdzies przysiege przed Bogiem tez chce pójsc swoja droga i juz. o rozwodzie mówi mi od prawie 3 miesiecy nieraz pisał ze łatwi papiery jednak moja nadzieja nie umiera bo nadal ich nie mam wiec walcze teraz obrałam taktyke olewania czyli skoro mnie nie chcesz to mnie nie zobaczysz....to chyba ostatnia deska ratunku. w piatek mam ur ciekawa jestem czy choc troche jeszcze mu zalezy i napisze mi zyczenia a 30 lipca mamy 8 rocznice slubu. tak bardzo chce wierzyc ze sie ułozy mimo ze pomiata mna jak tylko krzywdzi i wogóle a ja nadal chce swojej rodziny....

Odnośnik do komentarza

witam moje małzenstwo jednak dobiega konca została tylko sprawa rozwodowa mimo iz dałąm mezowi szanse mieszkamy ze soba od 2 miesiecy ale on znowu chce wolnosci wiem ze znowu bierze starydy na siłowni mysłałam ze bedzie juz dobrze w pazdzierniku byłonaprwde miło i dałąm mu szanse ale nie wykorzystał. w tej chwili mam ciezka sytuacje bo on chce widzenia z mała 2 razy w tyg i co 2 weekend da mi 400zł dla małej z tym ze ja pracuje za 1200zł i do 21 czasami mam system 12 godzinny potem dzien wolnego nie wiem jak z opieka nad córka kto zajmnie sie nia jak ja bede w pracy a nie mam tu nikogo z rodziny kto by mi pomógł . tata małej nie pomoze bo ma na to wyje... to mój problem powiedział czy na sprawie sadowej sad jakos to rozwiaze?? juz zastanawiam sie nad adwokatem bo jak ja dam sobie rade on ma na papierze najnizsza jak ja z tym ze zarabia ok 3000 a ja mam 1200. czy ktos mi pomoze co mam napisac zeby nie martiwc sie o opieke nad mała i jak wyzyc na wynajetym mieszkaniu z opłatami ok 800zł co miesiac .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...