Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki przy bólach jajników i nerek a stres


Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry mam taki mały problem okres mi się spóźnia ponad tydzień bolą mnie jajniki i z tyłu w nerce mam takie kłucie. 3 lata temu na lewym jajniku miałam torbiel seks ze swoim znajomym uprawiałam 3 tyg temu czy jest taka możliwość że mogę być w ciąży???
po za tym w szkole mam dużo stresujących sytuacji w domu także mało tego mój obecny chłopak mówi mi ciągle ze to może być ciąża boję się??
pracy same stresy 3 tyg temu zerwał zemną chłopak. 2 tyg temu moja ciotka zarzuciła mi że ukradłam jej córce dane osobowe i założyłam jakieś głupie konto na allegro po za tym nie tylko to ostatni często chodzę zdenerwowana proszę o szybka odp

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego czy bylas zabezpieczona czy nie, bo tego nie napisałaś. Jeżeli nie to oczywiście, ze jest taka możliwość. Opoznienie okresu moze być również ze stresu. Zrób lepiej test, bo od stosunku minęły juz 3 tyg.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku przyczyn braku miesiączki może być wiele. Może być to wynik zaburzeń hormonalnych na skutek nawrotu torbieli, stresu wynikającego z opisanych sytuacji, ale jak najbardziej może być to także wynik ciąży! Zdecydowanie nie powinna Pani dłużej czekać - proszę wykonać test ciążowy, który potwierdzi/wykluczy ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...