Skocz do zawartości
Forum

Zły dotyk


Gość Karkli

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyk, który boli...zły dotyk. :( Mój ojciec mnie molestował i molestuje ostatni raz było dzisiaj a wczesniej 2 tygodnie temu. Nikt o tym nie wie tylko ja i on no i jeszcze jedna osoba z którą na ten temat rozmawiałam przez chwilę ale po tym nic sie nie zmieniło. Nie daje rade , nie mam już siły na nic. Chciała bym żeby ktoś mnie przytulił powiedział , że kocha że widzi we mnie człowieka chciała bym żeby ktoś był... Potrzebuję pomocy. Wiem , że on robi zle i ja tez bo nie zgłaszam tego nigdzie ale jak bym to zrobiła bylo by gorzej. Nie radzę sobie. Mam tylko 16 lat. Jestem załamana psychicznie... nie wiem co robić. Nie chce już żyć, chce umrzeć a boje się zabić. Nie mam komu się wypłakac nie mam nikogo. Jestem sama. :( Nie mam sił nawet na płacz. Mam nadzieje, że któregoś dnia się odważe i zakończe to.Wygram... wygram śmierć.

Odnośnik do komentarza

Pisze, ze te kontakty z ojcem tez nie sa Ci obojetne. Uwazam, ze powinnas znalezc sobie chlopaka w swoim wieku. Dziewczyny 16-toletnie juz sie za tym ogladaja przeciez. Wiec albo zglos to odpowiednim wladzom [nawet w szkole], albo porozmawiaj z tata powaznie o tym, ze chyba zdaje sobie sprawe z tego, ze jestes jego nieletnia corka. Moze Twoj ojciec wie, ze nie jest Twoim ojcem i dlatego jestes jego niewolnica ? Co sie dzieje z Twoja mama ???

Odnośnik do komentarza

~znamie
Pisze, ze te kontakty z ojcem tez nie sa Ci obojetne.

Co masz na myśli? Ciekawe gdzie ona to napisała?
~znamie
Uwazam, ze powinnas znalezc sobie chlopaka w swoim wieku.

Piszesz to tak, jakby autorka była zakochana w starszym facecie- swoim ojcu..
~znamie
Moze Twoj ojciec wie, ze nie jest Twoim ojcem i dlatego jestes jego niewolnica ?

Co Ty piszesz? Masakra. On jest jej ojcem..

Zazwyczaj nie analizuje wypowiedzi na czynniki pierwsze, ale ta wypowiedź mnie wkurzyła.. Zastanów się co ty piszesz.

Autorko, zgłoś to na policję, w szkole itp. Nie mów, że będzie jeszcze gorzej, bo skąd Ty to możesz wiedzieć? Co ma być gorzej? Od tego są takie służby żeby zareagować, tym bardziej, że to jest świeża sprawa.
Musisz zrobić ten krok bo inaczej nigdy się to nie skończy, chyba, że się zabijesz.

Gdzie jest Twoja mama??
Ta osoba, której się zwierzyłaś kim jest dla Ciebie? Jakby mnie ktoś takie coś wyznał, na pewno bym zareagowała.

Odnośnik do komentarza

Znamię... No coś Ty... Ona po czymś takim potrzebuje stałej opieki psychologa, a nie chłopaka... I daj spokój, ma rozmawiac z kimś, kto strasznie ja krzywdzi, kto najwyraźniej nie ma żadnych skrupułów?? Kto ma gdzieś, co ona czuje, myśli, a więc i sądzi na ten temat?? Chyba nieuważnie przeczytałeś posta autorki... Karkli, zgłos to na policję, a jeśli Ci będzie tak łatwiej, to najpierw pogadaj o tym z pedagogiem szkolnym. Im szybciej to się skończy, tym lepiej. Nie pozwól dłużej się krzywdzić!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...